Lijn 42 Groningen Centraal Station - Appingedam Busstation
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 03:43 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Voormalige buslijn 42 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 42 reed van Groningen via Ruischerbrug, Ten Boer, Ten Post, Garrelsweer, Loppersum, 't Zandt, Spijk, Bierum en Holwierde naar Appingedam.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Oosterhoogebrug, Oostersluis | ||
Ruischerbrug, Brug | ||
Garmerwolde, Wachthuisje | ||
Ten Boer, Wachthuisje | ||
Ten Post, Eestummerweg | ||
Winneweer, Café | ||
Garrelsweer, Boerderij Kraak | ||
Loppersum, Wiemersheerd | ||
Zeerijp, Wachthuisje | ||
't Zandt, Draaipunt | ||
Godlinze, Peperstraat | ||
Losdorp, Café Schipper | ||
Spijk, Bibliotheek | ||
Bierum, Oude Regthuis | ||
Holwierde, Garage | ||
Appingedam, Busstation |