Lijn 46 Tiel Station - Culemborg Station
Voormalige buslijn 46 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x per uur |
Dal | 1x per uur |
Avond | 1x per 2 uur |
Zaterdag | 1x per uur |
Zondag | 1x per 2 uur |
Lijn 46 is een voormalige streekbus van Tiel naar Culemborg.
In de dienstregeling '84/'85 reed lijn 46 als uurdienst. 's avonds en in het weekend werd 1x per 2 uur gereden.
In de dienstregeling '86/'87 werd de frequentie op zaterdagen overdag opgehoogd naar 1x per uur.
In de dienstregeling '88/'89 werd in de spitsuren de route in Culemborg uitgebreid. Een rit in de ochtend reed door naar de halte Wang. In de middag vertrokken twee ritten vanaf de halte Wang.
Op onbekende datum is deze lijn verlengd naar Nieuwegein. Dit was reeds het geval in de Hermes dienstregeling 1997/1998. Bij Arriva zou deze later nog steeds deze route volgen.
Voormalige Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Ziekenhuis | ||
Kerk Avezaath, Van Driel | ||
Kerk Avezaath, Gemeentehuis | ||
Erichem, Kerk | ||
Buren, Plantsoen | ||
Asch, Brievenbus | ||
Zoelmond, Kerk | ||
Beusichem, Kerk | ||
Culemborg, Chopinplein | ||
Culemborg, Station | ||
Culemborg, Young (Spits, vanaf 29 mei 1988) | ||
Culemborg, Wang (Spits, vanaf 29 mei 1988) |