Lijn R63 Münster Hauptbahnhof - Nottuln Rhodeplatz
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 mei 2020 om 16:12
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn R63 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Veelker |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur |
Avond (weekend) | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn R63 rijdt van Nottuln via Stevern, Schapdetten, Tilbeck, Münster Roxel, Münster Gievenbeck en Münster Coesfelder Kreuz naar Münster Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Tijdens de doordeweekse avonduren wordt alleen gereden tussen Nottuln en Roxel Mitte.
Route
Halte | ||
Nottuln, Rhodeplatz (gekoppeld aan lijn R62) | ||
Nottuln, Historischer Ortskern | ||
Nottuln, Auf der Heide | ||
Nottuln, Jäger | ||
Nottuln, Abzweig Stevern | ||
Stevern, Leopoldshöhe | ||
Schapdetten, Schule | ||
Schapdetten, Roxeler Straße | ||
Tilbeck, Tilbecker Berg | ||
Tilbeck, Stift | ||
Tilbeck, Brock | ||
Tilbeck, Abzweig Bahnhof | ||
Münster, Brock 260 | ||
Münster, Weißes Kreuz | ||
Münster, Brookweg | ||
Münster, Roxel Hallenbad | ||
Münster, Pantaleonstraße | ||
Münster, Alte Dorfstraße | ||
Münster, Roxel Mitte | ||
Münster, Schelmenstiege | ||
Münster, Ackermann | ||
Münster, Ramertsweg | ||
Münster, Dieckmannstraße | ||
Münster, Gievenbeck Kaserne | ||
Münster, Deipenfohr | ||
Münster, Schmeddingstraße | ||
Münster, Universitätsklinikum | ||
Münster, Lukaskirche | ||
Münster, P+R Coesfelder Kreuz | ||
Münster, Försterstraße | ||
Münster, Wilhelmstraße | ||
Münster, Neutor/Schlossplatz Nord | ||
Münster, Münzstraße | ||
Münster, Tibusstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Schlossplatz | ||
Münster, Paulinum | ||
Münster, Sankt Antonius Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof |
Geschiedenis
Op 1 augustus 2018 werd de dienstregeling aangepast. De belbusritten op zondag en gedurende de doordeweekse avonduren werden omgezet in reguliere ritten. 's Avonds in het weekend werd voortaan 1x/2 uur de gehele route gereden in plaats van 1x/uur een belbusrit tussen Nottuln en Roxel Mitte.
Op 1 maart 2019 werd de route in Münster gewijzigd. Voortaan werd richting het Hauptbahnhof via Altstadt/Bült gereden in plaats van via Paulinum.
Halte | ||
Münster, Wilhelmstraße | ||
Münster, Neutor | ||
Münster, Schlossplatz | ||
Münster, Paulinum | ||
Münster, Sankt Antonius Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof |
Op 29 april 2019 werd de halte Neutor hernoemd in Neutor/Schlossplatz Nord.