Lijn 166 Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 19 feb 2009 om 23:22
Buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 166 rijdt van station Dordrecht via het Leerpark en Ziekenhuis Dordwijk naar 's-Gravendeel en vervolgens via Maasdam, Puttershoek, Blaaksedijk en busstation Heinenoord naar het Zuidplein in Rotterdam. Doordeweeks in de daluren en op zaterdag rijdt de helft van de ritten niet verder dan halte Maasdam, Lageweg waar dan kan worden overgestapt op lijn 167 naar Rotterdam. Deze lijn maakt deel uit van de concessie HWGO en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Dordrecht, Kiltunnel | ||
's-Gravendeel, H. Hamerstraat | ||
's-Gravendeel, Weegje | ||
's-Gravendeel, Rotonde | ||
's-Gravendeel, Mijlweg | ||
's-Gravendeel, Maasdamseweg | ||
Maasdam, 's-Gravendeelseweg | ||
Maasdam, Lageweg | ||
Maasdam, Gemeentehuis | ||
Puttershoek, De Grienden | ||
Puttershoek, Sportlaan | ||
Puttershoek, Kastanjelaan | ||
Puttershoek, G. de Voslaan | ||
Puttershoek, Suikerfabriek | ||
Puttershoek, De Tol | ||
Blaaksedijk, Oost | ||
Heinenoord, Mollekade | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |