Lijn 836 Ouddorp De Kreek - Rotterdam Centraal Station
Nachtbuslijn 836 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Zaterdagnacht | 1x/nacht per richting |
De bus rijdt in de nacht na de genoemde dag |
---|
Lijn 836 is een nachtbus en rijdt van Ouddorp, via Goedereede, Stellendam, Dirksland, Middelharnis, Sommelsdijk, Nieuwe Tonge, Oude Tonge en Achthuizen naar Rotterdam. Richting Ouddorp mogen de passagiers tot Oude Tonge instappen. Daarna mogen ze slechts uitstappen.
Route
Halte | ||
Ouddorp, Bernhardweg | ||
Ouddorp, Discotheek De Kreek | ||
Ouddorp, Hoge Pad | ||
Ouddorp, Station | ||
Goedereede, Vissersweg | ||
Stellendam, Busstation | ||
Stellendam, Dorp | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Dirksland, Staakweg | ||
Dirksland, Ziekenhuis | ||
Dirksland, Schelpenpad | ||
Sommelsdijk, Krakeelstraat | ||
Middelharnis, Centrum | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Sommelsdijk, De Sameritaan | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Nieuwe-Tonge, Provincialeweg N215 | ||
Oude-Tonge, Busstation | ||
Oude-Tonge, Stationsweg | ||
Achthuizen, Schaapsweg / N59 | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
↓ | Rotterdam, Beurs | |
↑ | Rotterdam, Centraal Station | |
Rotterdam, Weena |