Lijn 75 Roermond Station - Deurne Ziekenhuis
Voormalige buslijn 75 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1997 t/m 31 oktober 2009 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur - 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 75 reed van Roermond via Horn, Heuythuysen, Roggel, Heibloem, Meijel, Neerkant, Liessel, en station Deurne naar het Elkerliek Ziekenhuis te Deurne.
Doordeweeks was er 's avonds na 19:00 nog slechts 1 rit tussen Deurne en Meijel. Op zaterdag waren alle ritten losgekoppeld bij Meijel Busstation. Tussen Roermond en Meijel werd 1x/uur gereden, en tussen Meijel en Deurne slechts 1x in de 2 uur. Op zaterdag en zondag werd er niet tussen station Deurne en het Ziekenhuis gereden.
Deze lijn viel onder zowel Concessie Noord- en Midden-Limburg als Concessie SRE De Peel.
Route
onderstaand is de situatie per 14 december 2003
Halte | ||
Roermond, Busstation | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
Roermond, Wilhelminasingel | ||
Roermond, Geniegebouw | ||
Horn, Restaurant Hornerhof | ||
Horn, Rijksweg / Haelerweg | ||
Horn, Rijksweg / Beegderweg | ||
Horn, Heythuyserweg / Napoleonsweg | ||
Horn, Hornerheide | ||
Heythuysen, Huize de Bedelaar | ||
Heythuysen, Biesstraat / Eykerstokweg | ||
Heythuysen, Biesstraat / Dorpstraat | ||
Heythuysen, Sint Antoniusstraat / Zadelmakerslaan | ||
Heythuysen, Sint Antoniusstraat / Sint Janlaan | ||
Heythuysen, Sint Antoniusstraat / MAVO | ||
Roggel, Heufke | ||
Roggel, Brugstraat / Roggelse Beek | ||
Roggel, Molenweg / Dorpstraat | ||
Roggel, Koppelstraat | ||
Nijken, Nijken | ||
Heibloem, Schaapsbrug | ||
Heibloem, De Widdonck | ||
Heibloem, Meijelseweg 7a / 10 | ||
Roggelsedijk, Roggelse Brug | ||
Roggelsedijk, Roggelsedijk | ||
Meijel, Donk | ||
Meijel, Busstation | ||
Meijel, Heuvel | ||
Neerkant, Boonhof | ||
Neerkant, Dorpsstraat / Uitleg | ||
Neerkant, Dorpsstraat / Hazenpad | ||
Neerkant, Heitrak | ||
Neerkant, Kapelletje | ||
Viaduct, Rechte Heitraksedijk | ||
Viaduct, Kanaalstraat | ||
Viaduct, Café De Voorstad | ||
Liessel, Sloot | ||
Liessel, Molen | ||
Liessel, Marktplein | ||
Liessel, Loon / Vossenweg | ||
Liessel, Regenweg | ||
Liessel, Internaat Vreekwijk | ||
Deurne, Liesselseweg | ||
Deurne, Het Vreek | ||
Deurne, Peellandcollege | ||
Deurne, Vescom | ||
Deurne, Station NS | ||
Deurne, Sint Willibrordusplantsoen | ||
Deurne, Beethovenlaan | ||
Deurne, Zandbosweg | ||
Deurne, Swinkelslaan | ||
Deurne, Ziekenhuis |
Geschiedenis lijn 75
Wijzigingen 2001:
- Per 19 augustus 2001 werd in Meijel de route aangepast naar aanleiding van snelheidsbeperkende maatregelen in het centrum. De route via de Molenstraat en Kalisstraat verviel, en ging voortaan over de Randweg en Kalishoek rijden.
- In Deurne werd het ziekenhuis zowel het begin- als eindpunt, en halte Swinkelslaan werd toen nog alleen richting Deurne aangedaan.
Voormalige routes
Route Meijel t/m 18 augustus 2001:
Halte | ||
Roggelsedijk, Roggelsedijk | ||
Meijel, Donk | ||
Meijel, Busstation | ||
Meijel, Kalisstraat | ||
Meijel, Molenstraat | ||
Meijel, 't Hof | ||
Neerkant, Boonhof |
Route Deurne t/m 18 augustus 2001:
Halte | ||
Deurne, Zandbosweg | ||
Deurne, Swinkelslaan | ||
Deurne, Ziekenhuis | ||
Deurne, Swinkelslaan | (alleen richting Roermond) |