Lijn 664 Strijen Julianastraat - Klaaswaal Rijksstraatweg
Voormalige buslijn 664 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Scholierenlijn |
Materieel | Ambassador |
Periode | t/m 26 maart 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Scholierenlijn 664 reed in de ochtend één rit van halte Julianastraat in Strijen via De Klem en Numansdorp-Oudesluis naar halte Rijksstraatweg in Klaaswaal.