Lijn 503 Antwerpen Rijnkaai - Niel Maria Boodschap
Voormalige buslijn 503 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Jonckheere Transit |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 183 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:20) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 503 reed van Antwerpen via Borgerhout, Berchem, Wilrijk, Aartselaar en Schelle naar Niel.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rijnkaai | ||
Antwerpen, Tavenierskaai | ||
Antwerpen, Van Meterenkaai | ||
Antwerpen, Van Schoonbekeplein/Brouwersvliet | ||
Antwerpen, Felixarchief | ||
Antwerpen, Paardenmarkt/Hessenbrug | ||
Antwerpen, Italiëlei/Paardenmarkt | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quellin | ||
Antwerpen, Rubenslei | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
↑ | Antwerpen, Centraal Station | |
Antwerpen, Lange Kievitstraat | ||
Borgerhout, Van de Nestlei/Provinciestraat | ||
Borgerhout, Lge. van Ruusbroecstraat/Montenstraat | ||
Borgerhout, Draakplaats | ||
Berchem, Station Antwerpen-Berchem | ||
Berchem, Station Antwerpen-Berchem/Brug | ||
Berchem, Posthoflei/Maatschappijstraat | ||
Berchem, Van Jacboslei | ||
Berchem, Grotesteenweg/F. Van Hombeekstraat | ||
Berchem, Sint-Willibrorduskerk | ||
Wilrijk, Elisabethlaan | ||
Wilrijk, Lindendreef | ||
Wilrijk, Middelhei Vijver | ||
Wilrijk, Middelheim | ||
Wilrijk, Kinderziekenhuis | ||
Wilrijk, Groenenborgerlaan | ||
Wilrijk, Sint-Augustinusziekenhuis | ||
Wilrijk, H. van Mildertplein | ||
Wilrijk, Beukenlaan | ||
Wilrijk, Dennenlaan | ||
Wilrijk, Vijverlaan | ||
Wilrijk, Heistraat/Goudenregenlaan | ||
Wilrijk, Laarstraat | ||
Wilrijk, Kern | ||
Wilrijk, Bist | ||
Wilrijk, Valkstraat | ||
Wilrijk, Moerelei | ||
Wilrijk, Geleegweg | ||
Wilrijk, Planetariumlaan | ||
Wilrijk, Auditoriumlaan | ||
Wilrijk, Folklorelaan | ||
Wilrijk, Aquafin | ||
Aartselaar, Baron van Ertbornstraat | ||
Aartselaar, Gemeentehuis | ||
Aartselaar, Dokter Cuypersstraat | ||
Aartselaar, S. Streuvelslaan | ||
Aartselaar, J. Davidlaan | ||
Aartselaar, Wullebeekstraat | ||
Aartselaar, Ooievaarsbos | ||
Aartselaar, Langlaarsteenweg | ||
Schelle, Koekoekstraat | ||
Schelle, Hulstlei | ||
Schelle, Rozenstraat | ||
Schelle, Station | ||
Schelle, Kapelstraat | ||
Schelle, Tolhuisstraat | ||
Schelle, Acacialaan | ||
Schelle, Wullebeekstraat | ||
Niel, Edward Claessenslaan | ||
Niel, Stationsstraat | ||
Niel, Gemeentehuis | ||
Niel, Maria Boodschap |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2007 reden de laatste drie ritten vanuit Niel tot Aartselaar en werd op zaterdag en zondag alleen tussen Niel en Aartselaar gereden.
Op een onbekend moment werd deze lijn opgevolgd door lijn 183.