Lijn 145 Amsterdam Busstation Elandsgracht - Hoofddorp Station
Buslijn 145 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 145 rijdt van Amsterdam, via Badhoevedorp en Lijnden naar Hoofddorp. Deze lijn behoort tot de Concessie Amstelland-Meerlanden en wordt gereden door Connexxion.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Busstation Marnixstraat | ||
Amsterdam, Raamplein | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Hobbemastraat | ||
Amsterdam, Museumplein | ||
Amsterdam, Jacob Obrechtstraat | ||
Amsterdam, Emmastraat | ||
Amsterdam, Valeriusplein | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | (Richting Amsterdam) | |
Amsterdam, Zeilstraat | ||
Amsterdam, Hoofddorpplein | ||
Amsterdam, Aalsmeerplein | ||
Amsterdam, Naaldwijkstraat | ||
Amsterdam, Maassluisstraat | ||
Amsterdam, Ottho Heldringstraat | ||
Amsterdam, Aletta Jacobslaan | ||
Amsterdam, Henk Sneevlietweg | ||
Amsterdam, L. Armstronglaan | ||
Amsterdam, Sloterweg 700 | ||
Amsterdam, Sloterweg 837 | ||
Amsterdam, Sportpark Sloten | ||
Amsterdam, Ditlaar | ||
Amsterdam, Osdorperweg | ||
Amsterdam, Langsom | ||
Badhoevedorp, Nieuwe Meerdijk 69 | ||
Badhoevedorp, Uiverstraat | ||
Badhoevedorp, Rijstvogelstraat | ||
Badhoevedorp, Spechtstraat | ||
Badhoevedorp, Havikstraat | ||
Badhoevedorp, Reigerstraat | ||
Badhoevedorp, Lorentzplein | ||
Badhoevedorp, Kamerlingh Onneslaan | ||
Badhoevedorp, De Meerwende | ||
Badhoevedorp, Prins Mauritslaan | ||
Lijnden, Lijnden | ||
Hoofddorp, Hoofdweg 199 | ||
Hoofddorp, Hoofdweg 271 | ||
Hoofddorp, Vijfhuizerweg | ||
Hoofddorp, Cornelia's Hoeve | ||
Hoofddorp, Wijkermeerstraat | ||
Hoofddorp, Beemsterstraat | ||
Hoofddorp, Marktplein | ||
Hoofddorp, Burgemeester van Stamplein | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Station |
Historie
Voorheen reed lijn 145 tussen Amsterdam en Leiden. Alleen in de spitsuren werd er toen 2x per uur gereden, daarbuiten eenmaal per uur.
Met ingang van de nieuwe concessie Amstelland-Meerlanden werd lijn 145 ingekort tot Hoofddorp en ging daarbij op alle tijdstippen 2x per uur rijden. Het gedeelte naar Oegstgeest is toen overgenomen door lijn 164.