Lijn 659 Nunspeet Kienschulpenweg - Apeldoorn Jac. Fruytierschool
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 11 jan 2024 om 16:19
Voormalige buslijn 659 | |
Vervoerder(s) | BBA |
Concessie | Veluwe (2005-2010) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag per richting |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 659 reed van Nunspeet via Elspeet en Nieuw Millingen naar Apeldoorn.
Route
Halte | ||
Nunspeet, Kienschulpenweg | ||
Nunspeet, Station | ||
Elspeet, Centrum | ||
Nieuw Millingen, Kruispunt | ||
Apeldoorn, Gedenknaald | ||
Apeldoorn, Jac. Fruytierschool |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 12 december 2004 ging de eerste concessie Veluwe van start. Na de aanbesteding was deze gewonnen door de BBA. De route en dienstregeling van deze lijn bleven in hoofdzaak ongewijzigd gehandhaafd.