Lijn 19 Amersfoort, Centraal Station - Begraafplaats Rusthof (2009-2019)
Buslijn 19 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amersfoort |
Materieel | Rošero First |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 3x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 19 rijdt van station Amersfoort via het Bergkwartier naar Begraafplaats Rusthof.
Dienstregeling
- In de spitsen rijdt er tussen het centraal station en de halte DHV een bus in opdracht van het bedrijf DHV. Deze bus heeft echter geen lijnnummer.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Bergkerk | ||
Amersfoort, Vondellaan | ||
Amersfoort, Potgieterlaan | ||
Amersfoort, Stichtse Rotonde | ||
Amersfoort, Royal Haskoning DHV | ||
Amersfoort, Begraafplaats Rusthof |
Geschiedenis
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer in de provincie Utrecht over. Lijn 19 bleef ongewijzigd.