EMA dienstregeling 1974/1975
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Huibf
(
overleg
|
bijdragen
)
op 12 jan 2016 om 22:13
(
wijz
)
← Oudere versie
|
Huidige versie
(
wijz
) |
Nieuwere versie →
(
wijz
)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
EMA Dienstregeling 1974/1975
was geldig van
29 september 1974
t/m
28 juni 1975
.
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
71
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard
72
Eindhoven - Aalst - Valkenwaard - Dommelen - Westerhoven - Bergeijk - Luijksgestel - Weebosch
73
Eindhoven - Leende - Maarheeze - Budel - Budel-Schoot - Budel-Dorplein - Weert
74
Eindhoven - Leende - Maarheeze - Budel Legerplaats - Weert
76
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Borkel - Achel - Neerpelt
77
Son en Breugel - Eindhoven - Aalst - Valkenswaard
78
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Dommelen - Riethoven - Westerhoven - Bergeijk - Eersel
79
Eindhoven - Aalst - Valkenswaard - Lommel
80
Eindhoven - Leende - Heeze
81
Budel - Hamont
Categorieën
:
Dienstregeling EMA
Stads- en streekvervoer 1974
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren