Treinserie 4600 (België 1982/1983)
Voormalige Belgische treinserie 4600
| |||
---|---|---|---|
Traject | Dinant - Bertrix (- Libramont) | ||
Dienstregeling | 1982/1983 | ||
Vervoerder | NMBS | ||
Materieel | onbekend | ||
Treinsoort | Lokaaltrein | ||
Frequentie | 1x/2 uur (gemiddeld) | ||
Opmerkingen | Stopte niet altijd op alle stations. |
Treinserie 4600 was in de dienstregeling 1982/1983 een Lokaaltrein tussen Dinant, Houyet en Bertrix.
Traject
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 4600
- Belgische dienstregeling 1982/1983
- Lokaaltrein
- Station Dinant
- Station Anseremme
- Station Gendron-Celles
- Station Houyet
- Station Wiesme
- Station Beauraing
- Station Pondrôme
- Station Vonêche
- Station Gedinne
- Station Louette-Saint-Denis
- Station Bièvre
- Station Graide
- Station Carlsbourg
- Station Mèrni
- Station Paliseul
- Station Offagne
- Station Glaumont
- Station Burhaimont
- Station Bertrix
- Station Recogne
- Station Libramont