Lijn SL66 Straelen, Schulzentrum - Amandusweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 aug 2015 om 14:01
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn SL66 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VVS |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Straelen |
Materieel | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur (belbus) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/uur (belbus) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SL66 rijdt van Straelen via Brüxken en Broekhuysen naar Herongen.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- De basisdienstregeling is ongeveer 1x/uur, echter zijn de frequentie en route onregelmatig.
- In de ochtend wordt vanaf Dam I gereden naar de Amandusweg en in de middag van de Amandusweg naar Schulzentrum.
Route
Halte | ||
Straelen, Schulzentrum | ||
Brüxken, Dam I | ||
Brüxken, Dam II | ||
Brüxken, Feuerwehr | ||
Rieth, Rieth | ||
Broekhuysen, Broekhuysen | ||
Broekhuysen, Alt Broekhuysen II | ||
Broekhuysen, Alt Broekhuysen I | ||
Louisendorf, Herscheler Weg | ||
Herongen, Leuther Straße | ||
Louisendorf, Herscheler Weg | ||
Brüxken, Alt Broekhuysen II | ||
Brüxken, Alt Broekhuysen I | ||
Broekhuysen, Broekhuysen | ||
Herongen, Amandusweg |