Lijn 33 Hoboken Moretusburg - Ekeren De Beukelaerlaan
Buslijn 33 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur |
Spits (vakantie) | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 33 rijdt van Hoboken via Wilrijk, Mortsel, Deurne en Merksem naar Ekeren.
Buiten de spitsuren wordt maar 1x/uur gereden tussen Merksem en Ekeren. In de late avonduren wordt niet naar Ekeren gereden en rijden de ritten een snellere route in Wilrijk.
Route
Halte | ||
Hoboken, Moretusburg | ||
Hoboken, Het Veer | ||
Hoboken, D. Baginierlaan | ||
Hoboken, Kapelstraat | ||
Hoboken, Kioskplaats | ||
Hoboken, Dr. Coenstraat | ||
Hoboken, Vinkeveldenplein | ||
Hoboken, Lelieplaats | ||
Hoboken, Meerlenhoflaan | ||
Hoboken, K. Meyvisstraat | ||
Hoboken, Heidestraat | ||
Hoboken, Hollebeekstraat | ||
Wilrijk, Ridderveld | ||
Wilrijk, Valaardreef Kerk | ||
Wilrijk, Rooiboslaan | ||
Wilrijk, L. Kieboomsstraat | ||
Wilrijk, Bist | ||
Wilrijk, Sint-Sebastiaanstraat | ||
Wilrijk, Kerkhofstraat | ||
Wilrijk, Vaderlandstraat | ||
Wilrijk, Dennenlaan | ||
Antwerpen, Beukenlaan | ||
Antwerpen, Pieter Coeckelaan | ||
Wilrijk, Pius X-Plein | ||
Wilrijk, Sint-Augustinusziekenhuis | ||
Antwerpen, Groenenborgerlaan | ||
Antwerpen, Kinderziekenhuis | ||
Antwerpen, Middelheim | ||
Antwerpen, Middelheim/Vijver | ||
Antwerpen, Lindendreef | ||
Antwerpen, Koninklijkelaan | ||
Antwerpen, Floraliënlaan | ||
Wilrijk, Hindenstraat | ||
Antwerpen, Wolfbeemdstraat | ||
Berchem, Grotesteenweg | ||
Berchem, Oogststraat | ||
Mortsel, Deurnestraat | ||
Mortsel, Station | ||
Mortsel, Sint-Amadeuskliniek | ||
Berchem, Vosstraat | ||
Berchem, Langemarkstraat | ||
Deurne, Luchthavenlei | ||
Berchem, Blikschotelaan | ||
Borgerhout, L. van Berckenlaan | ||
Borgerhout, Gitschotellei | ||
Borgerhout, K. Van De Woestijnelei | ||
Borgerhout, Berchemlei | ||
Borgerhout, Luitenant Lippenslaan | ||
Borgerhout, Morckhoven | ||
Deurne, Muggenberg | ||
Deurne, Mestputteke | ||
Deurne, Sterckshof | ||
Deurne, Turnhoutsebaan | ||
Deurne, Atheneum | ||
Deurne, J. Scheurweghstraat | ||
Deurne, Lakborslei | ||
Merksem, Deurnebaan Albertkanaal | ||
Merksem, Sint-Bartholomeusstraat | ||
Merksem, Oudebareel | ||
Merksem, Kroonplein | ||
Merksem, J. Palfijnziekenhuis | ||
Merksem, Laaglandlaan | ||
Merksem, Kwadevelden | ||
Merksem, Volkstuinlei | ||
Merksem, Lindeboomplein | ||
Ekeren, Sint-Lucas | ||
Ekeren, Wielseweg | ||
Ekeren, G. Stijnenlaan | ||
Ekeren, Willebeeklaan | ||
Ekeren, Weegbreelaan | ||
Ekeren, Kruidenlaan | ||
Ekeren, Margrietlaan | ||
Ekeren, Tulpenlaan | ||
Ekeren, Bistkapellelei | ||
Ekeren, Districtshuis | ||
Ekeren, Markt | ||
Ekeren, De Beukelaerlaan |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 september 2012 toen het traject verlengd werd van de Volkstuinlei naar Ekeren over de route van de voormalige buslijn 660. In de spitsuren werd 2 tot 3x/uur naar Ekeren gereden, op overige momenten slechts 1x/uur.
Met ingang van 18 april 2015 is de route tussen Mortsel en Deurne gewijzigd. Voortaan gaat lijn 33 via het nieuwe knooppunt Muggenberg (waar overgestapt kan worden op de nieuwe tramlijn 8). De route via Deurne Eksterlaar werd overgenomen door lijn 31.
Voormalige route tussen Mortsel en Deurne (01-09-2012 t/m 17-04-2015)
Halte | ||
Mortsel, Station | ||
Mortsel, Sint-Amadeuskliniek | ||
Deurne, Luchthavenlei | ||
Borgerhout, Alfred Oststraat | ||
Borgerhout, L. van Berckenlaan | ||
Deurne, Cruyslei | ||
Deurne, Menegemlei | ||
Deurne, Eksterlaar | ||
Deurne, Sint-Rochuskerk | ||
Deurne, Waterbaan | ||
Deurne, Sterckshof |