Lijn 139 Raalte Station - Ommen Balkerweg
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | VAD (1993 - 1994), Midnet (1994 - ...) |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 139 |
Opvolger(s) | 162 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 139 reed van Raalte via Lemelerveld en Lemele naar Ommen.
In de ochtendspits reed één rit in beide richtingen ook van/naar de Larcom in Ommen. Op zondag rijden de ritten niet verder dan de Markt.
Route
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, De Merel | ||
Raalte, Lindertseweg | ||
Raalte, Weg naar Hellendoorn | ||
Raalte, Café 'De Posthoorn' | ||
Lemelerveld, Bekking | ||
Lemelerveld, Parallelstraat | ||
Lemelerveld, Kanaaldijk | ||
Lemelerveld, Stationsstraat | ||
Lemelerveld, Cafe Reimink | ||
Lemelerveld, R Koetsierstraat | ||
Lemelerveld, Heidepark | ||
Lemelerveld, Bergweg | ||
Lemelerveld, Vossebeltsweg | ||
Lemelerveld, Kingmaweg | ||
Lemele, Zonnebloemweg | ||
Lemele, Kerk | ||
Lemele, v.d. Linde | ||
Lemele, Alferinksweg | ||
Lemele, Park 1813 | ||
Nieuwe Brug, Doornsteeg | ||
Nieuwe Brug, Witte Palen | ||
Nieuwe Brug, Nieuwe Brug | ||
Nieuwe Brug, Besthmen | ||
Ommen, 't Reggehuis | ||
Ommen, Rijkspolitie | ||
Ommen, Station | ||
Ommen, De Schammelte | ||
Ommen, Zeesserweg | ||
Ommen, Markt | ||
Ommen, Julianastraat | ||
Ommen, Balkerweg | ||
Ommen, Larcom |
Geschiedenis
Op 23 mei 1993 werd het traject Ommen - Balkbrug weer overgenomen door de DVM/NWH die hier opnieuw met lijn 31 ging rijden. Op het overgebleven traject Raalte - Ommen ging de frequentie wel flink naar beneden. Voortaan werden in beide spitsuren twee ritten per richting gereden en in de daluren één rit per richting. Op zaterdag en zondag bleven nog slechts vier respectievelijk drie ritten rijden, met intervallen van 3 à 4 uur.