Lijn 109 Housse Maison Communale - Herve Nazareth
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:01 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Schoolbuslijn 109 in België Bekijk de voormalige lijnen 109 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 3x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 109 rijdt van Housse via Barchon, Saive, Retinne en Micheroux naar Herve.
In de schoolrichting rijdt één rit van Housse naar Herve, één rit van Barchon naar Herve en één rit van Barchon naar Herve.
Route
Halte | ||
Housse, Maison Communale | ||
Housse, Gymnase | ||
Barchon, Fort | ||
Barchon, Booze | ||
Barchon, Rue des Sarts | ||
Barchon, Route de Cerexhe | ||
Barchon, Carrefour | ||
Barchon, Rue de Tignée | ||
Saive, Chefneux | ||
Saive, Vieux Château | ||
Saive, Eglise | ||
Saive, Rue Maître Jacques | ||
Saive, Voie du Trihay | ||
Saive, Voie de la Hayette | ||
Queue-du-Bois, Château d'Eau | ||
Retinne, Rue de Liéry | ||
Retinne, Rue du Tilleul | ||
Retinne, Monument | ||
Retinne, Ecoles | ||
Retinne, Complexe Sportif | ||
Retinne, Rue de la Vaulx | ||
Retinne, Chapelle | ||
Micheroux, Ru de Lac | ||
Micheroux, Eglise | ||
Micheroux, Bois de Micheroux | ||
Micheroux, Patria | ||
Herve, Nazareth |