Lijn 23 Den Haag, Kijkduin - Duindorp
Buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | HTM |
Concessie | Haaglanden stad |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | Den Oudsten Alliance B96, VDL Berkhof Diplomat |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 3x à 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 van de Concessie Haaglanden stad rijdt van Kijkduin via OV-knooppunt Leyenburg, WKC Leyweg, Station Rijswijk, Station Voorburg, Station Laan van NOI, Scheveningen naar Duindorp. Alle ritten worden gereden door de HTM
Route
Halte | ||
Kijkduin | ||
Kijkduin Strand | ||
Kijkduinsestraat | ||
Muurbloemweg | ||
Aronskelkweg | ||
Lobelialaan | ||
Hoefbladlaan | ||
Colijnplein | ||
Appelstraat | ||
Okkernootstraat | ||
Volendamlaan | ||
Escamplaan | ||
OV-knooppunt Leyenburg | ||
Meppelweg | ||
Leyweg | ||
Fluitenbergstraat | ||
Loevesteinlaan | ||
Cannenburghlaan | ||
Sammersweg | ||
De Schilp | ||
Minister v.d. Tempellaan | ||
Prinses Beatrixlaan | ||
In de Boogaard | ||
Adm. Helfrichsingel | ||
Klaroenstraat | ||
Rijswijk Station | ||
Dhr. H. Colijnlaan | ||
Huis te Landelaan | ||
Rijswijkse Schouwburg | ||
Hendrik Ravesteijnplein | ||
Paulus Potterlaan | ||
Esdoornstraat | ||
Herenstraat | ||
Bilderdijklaan | ||
Geestbrug | ||
Binckhorstlaan | ||
Diaconessenhuis | ||
Redenburgstraat | ||
Sonnenburchlaan | ||
Voorburg Station | ||
Zwartelaan | ||
Laan van Heldenburg | ||
Rozenboomlaan | ||
Koningin Julianaplein | ||
Spinozalaan | ||
Mgr. van Steelaan | ||
Bruijnings Ingenhoeslaan | ||
Station Laan van N.O.I. | ||
Stuyvesantstraat | ||
Juliana van Stolberglaan | ||
Theresiastraat | ||
Willem Witsenplein | ||
Wassenaarseweg | ||
Ruychrocklaan | ||
Bronovo Ziekenhuis | ||
Maurits De Brauwweg | ||
Duinkerksestraat | ||
Gentsestraat | ||
Harstenhoekplein | ||
Kurhaus | ||
Kurhausweg | ||
Scheveningseslag | ||
Badhuiskade | ||
Keizerstraat | ||
Prins Willemstraat | ||
Duinstraat | ||
Statenlaan | ||
Douzastraat | ||
Nieboerweg | ||
Tesselseplein | ||
Markenseplein |