Lijn 103 Essen, Wertstraße - Steele S-Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 okt 2015 om 09:47
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Tramlijn 103 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | EVAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Tram |
Stadsdienst | Essen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Spits (vakantie) | 0-6x/uur |
Dal | 0-6x/uur |
Avond | 0-4x/uur |
Zaterdag | 0-4x/uur |
Zondag | 0-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 103 rijdt van Essen Dellwig via Gerschede, Borbeck, Altendorf, Berliner Platz en Hauptbahnhof/Hollestraße naar Steele.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt alleen in de spitsuren en in de daluren vanaf 13:00 uur doorgereden naar Steele Bahnhof. Alle andere ritten rijden naar de Hollestraße.
- In de vakantieperioden vervallen alle ritten tussen Steele en Hollestraße.
- Na 21:00 uur wordt nog slechts 2x/uur gereden, daarvoor 4x/uur.
- Bijna alle ritten in de avonduren en het weekend rijden van en naar Essen Hauptbahnhof.
Route
Halte | ||
Essen, Wertstraße | ||
Essen, Dellwig Bahnhof | ||
Essen, Reuenberg | ||
Essen, Münstermannstraße | ||
Essen, Gerschede Bahnhof | ||
Essen, Donnerstraße | ||
Essen, Armstraße | ||
Essen, Philippusstift | ||
Essen, Germaniaplatz | ||
Essen, Borbeck Bahnhof | ||
Essen, Schloß Bordeck | ||
Essen, Fliegenbusch | ||
Essen, Borbeck Süd Bahnhof | ||
Essen, Bockmühle | ||
Essen, Röntgenstraße | ||
Essen, Helenenstraße | ||
Essen, Kronenberg | ||
Essen, ThyssenKrupp | ||
Essen, Berliner Platz | ||
Essen, Rheinischer Platz | ||
Essen, Rathaus Essen | ||
Essen, Hauptbahnhof | ||
Essen, Hollestraße | ||
Essen, Wasserturm | ||
Essen, Wörthstraße | ||
Essen, Schwanenbuschstraße | ||
Essen, Parkfriedhof | ||
Essen, Dinnendahlstraße | ||
Essen, Knappschafts Krankenhaus | ||
Essen, Stadtgarten | ||
Essen, Steele Bahnhof |