152.288
bewerkingen
Wijzigingen
→Sjabloon TariefInfo: nieuwe subkop
::::Je hebt het nu over één bewerking die net 10 minuten na je post op de overlegpagina is opgeslagen. In zo'n geval kun je er niet vanuit gaan dat je bericht op de overlegpagina al is gelezen. Die tijd is dusdanig kort dat het heel goed mogelijk is dat er al gewerkt werd aan het bewerken terwijl jij je bericht op zijn OP schreef. De melding dat je een nieuw bericht hebt komt dan pas in beeld na het opslaan van de bewerking--[[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]]) 24 dec 2018 21:57 (CET)
:::::Ik zou zeggen dat je een bewerking vooraf controleert als je daar zo lang mee bezig bent geweest.. [[Gebruiker:Bys1|Bys1]] ([[Overleg gebruiker:Bys1|overleg]]) 24 dec 2018 22:41 (CET)
== Sjabloon TariefInfo ==
Hallo Bys1, Ik heb DingeZ al toegezegd dat ik het sjabloon ga aanpassen met extra opties voor het kilometertarief. Je kan dan bijvoorbeeld zeggen dat de OV-chipkaart niet geldig is op een lijn of dat er een afwijkend (vast) ov-chipkaarttarief geldt. Ik zie dat jij al een beginnetje hebt gemaakt. [[Gebruiker:Regenmaker|Regenmaker (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Regenmaker|overleg]]) 28 dec 2018 15:23 (CET)