18.894
bewerkingen
Wijzigingen
→Plattegronden: nieuwe subkop
:::::Iedereen dank voor het meezoeken en meedenken! Goede hypothese van Daniel, maar in de laatste Arriva-dienstregeling uit 2006 staat de lijn ook niet. [[Gebruiker:David|David]] ([[Overleg gebruiker:David|overleg]]) 2 jun 2025 22:03 (CEST)
::::::Als laatste aanvulling: Connexxion had ook [https://web.archive.org/web/20070213231730/http://www.connexxion.nl/website/subpage.asp?id=1310&command=&subid=1326 IOV], maar het lijstje is helaas niet gearchiveerd dus ik weet niet of dat lijnnummers had. Die lijn 266 past wel precies bij de definitie qua route die op de pagina staat (vervoer naar het dichtstbijzijnde OV op tijden dat er geen bediening is). Dat IOV had een speciaal tarief met een toeslag op de normale ritprijs, dus zal ook niet in de WROOV-overzichten gezeten hebben dan.--[[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]]) 2 jun 2025 22:16 (CEST)
== Plattegronden ==
Hoi,
Wijzigt er nog meer dan alleen nummers? 502 klinkt als een hele nieuwe lijn dus moet dan ook zien te achterhalen welk perron die gaat stoppen.
Dus een lijstje met aan te passen zaken zou fijn zijn. In Dordrecht moet ook nog 620 eraf toch? [[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]])