Wijzigingen

Ga naar: navigatie, zoeken

Overleg gebruiker:Milco

4.217 bytes toegevoegd, 20 juli
Einddatum nachtbussen Arnhem-Nijmegen
Weet je zeker dat het pas 19 mei was? Op 2 mei zei de aannemer van het project dat het "eind volgende week" zou zijn (dus ~9 mei), en aan de rijtijden op busposities te zien lijkt dat ook ongeveer te kloppen. [[Gebruiker:Dionysusnu|Dionysusnu]] ([[Overleg gebruiker:Dionysusnu|overleg]]) 22 mei 2025 14:08 (CEST)
:Ik dacht dat ook begrepen te hebben, maar ja, wat aannemers en vervoerders zeggen blijkt niet altijd te kloppen. [[Gebruiker:Vistaus|Vistaus]] ([[Overleg gebruiker:Vistaus|overleg]]) 27 jun 2025 14:34 (CEST)
== eindhaltes in Balk ==
Wijzigt er nog meer dan alleen nummers? 502 klinkt als een hele nieuwe lijn dus moet dan ook zien te achterhalen welk perron die gaat stoppen.
Dus een lijstje met aan te passen zaken zou fijn zijn. In Dordrecht moet ook nog 620 eraf toch? [[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]])
:Alle genoemde plattegronden zijn bijgewerkt, alleen de kleinere versies van de bestanden die op de pagina's staan willen nog niet helemaal lekker mee updaten. Vraagt wat tijd vermoed ik.--[[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]]) 2 jul 2025 21:50 (CEST)
 
== Werkzaamheden Oude Torenstraat Hilversum ==
 
Hoi Milco,
 
Je hebt overal toegevoegd dat de haltes al op 6 juli vervallen, maar de werkzaamheden beginnen pas op 7 juli en dat is ook de dag dat de weg dichtgaat. Het lijkt mij ook niet heel logisch om de haltes al een dag eerder - nota bene op een zondag - op te heffen, terwijl de weg gewoon nog open is. Weet je zeker dat 6 juli klopt?
 
Met vriendelijke groet,
[[Gebruiker:Vistaus|Vistaus]] ([[Overleg gebruiker:Vistaus|overleg]]) 27 jun 2025 12:05 (CEST)
:Zie https://www.transdev.nl/nl/nieuws/omleiding-lijn-1,-6,-106-tijdens-zomerdienstregeling voor de datum 6 juli. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 27 jun 2025 12:32 (CEST)
::Dat zal dan toch echt een foutje zijn. We hebben al vaker gezien dat Transdev fouten op de site had staan. Volgens de aannemer gaat de weg toch echt pas op 7 juli dicht, dus het zou raar zijn om al een dag eerder met de omleiding te beginnen, laat staan dat “de gemeente vanaf 6 juli aan de Oude Torenstraat werkt”, zoals Transdev op de site schrijft, wat dus ook niet klopt. [[Gebruiker:Vistaus|Vistaus]] ([[Overleg gebruiker:Vistaus|overleg]]) 27 jun 2025 14:22 (CEST)
:::Even gebeld met Transdev en in het interne systeem staat ook 7 juli. De mevrouw van de klantenservice gaat het doorzetten naar de webredactie om de betreffende omleidingspagina aan te laten passen. [[Gebruiker:Vistaus|Vistaus]] ([[Overleg gebruiker:Vistaus|overleg]]) 27 jun 2025 14:52 (CEST)
::::Dan zal ik de communicatie van Transdev in de gaten houden en waar nodig aanpassingen verrichten op de wiki. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 27 jun 2025 15:04 (CEST)
:::::Houd dan ook Syntus in de gaten of ze daadwerkelijk op de haltes aan de omleiding gaan stoppen, want daar is de omleiding nog niet eens gepubliceerd [[Gebruiker:Daniel|Daniel]] ([[Overleg gebruiker:Daniel|overleg]])
:::::: Doe ik zeker! [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 27 jun 2025 18:13 (CEST)
 
== Einddatum nachtbussen Arnhem-Nijmegen ==
 
Hoi, ik zie dat jij een tijdje geleden bij de nachtlijnen in dit gebied een aantal hernoemde pagina's ([[Lijn 831 Arnhem Willemsplein - Nijmegen Centraal Station|bijvoorbeeld]]) hebt gesplitst (terecht). Daarbij heb je bij de periodes "t/m 26 april 2021" gezet. Weet je nog wat daar je bron voor was? Ik kan het zo snel niet vinden in de voorgaande geschiedenis van de pagina's.
In een [https://www.gelderlander.nl/nijmegen/breng-laat-minder-bussen-rijden-ook-geen-nachtbussen-en-scholierenlijnen-meer~a91f9503/ nieuwsartikel] uit maart 2020 staat "de nachtbussen die in het weekend tussen Arnhem en Nijmegen pendelen, rijden niet". Een [https://www.gelderlander.nl/nijmegen/nachtbus-sneuvelt-na-coronatijd-oproep-voor-terugkeer-reizigers-staan-in-de-kou~af3831c5/ later artikel uit 2022] noemt ook "Vóór maart 2020". Zou het kunnen dat de lijnen alleen met koningsnacht 2021 nog een keer hebben gereden? Daar kan ik helaas niks over vinden. Op het forum kwam ik [https://ovinnederland.nl/viewtopic.php?p=739766#p739766 deze post] tegen met het vervoerplan 2022, waarin wat betreft de nachtbussen staat: "Niteliners - Niet rijden in dr 2022", maar het is natuurlijk de vraag of ze op dat moment wel of niet al tijdelijk waren opgeheven. [[Gebruiker:Dionysusnu|Dionysusnu]] ([[Overleg gebruiker:Dionysusnu|overleg]]) 20 jul 2025 00:48 (CEST)
:Hoi, eerlijk gezegd durf ik dag niet te zeggen. Wellicht heb ik dat opgevist na wat zoeken online of iets dergelijks. Wellicht heb ik mij vergist in een datum; dat kan uiteraard. [[Gebruiker:Milco|Milco (wikibeheer)]] ([[Overleg gebruiker:Milco|overleg]]) 20 jul 2025 09:42 (CEST)
69.421
bewerkingen

Navigatiemenu