Lijn 402 Aalst Station - Asse Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 402 in België | |
Vervoerder(s) | De Decker en Coach Partners i.o.v.De Lijn |
Vervoerregio | Aalst |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 402 |
Materieel | Jonckheere Transit, Scania Citywide LE |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Voorganger(s) | 42 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/dag |
Spits (vakantie) | 2x/dag |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 402 rijdt van Aalst via Moorsel, Meldert en Essene naar Asse.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van Aalst Station naar Asse; Op schooldagen rijdt ook één rit van Asse naar Aalst Technisch Atheneum.
- In de middagspits rijdt één rit van Aalst Station naar Asse, één rit van Aalst Technisch Atheneum naar Asse en drie ritten van Asse naar Aalst Station; Tijdens de schoolvakantie rijden enkel twee ritten van Asse naar Aalst Station.
- Op woensdagmiddag tijdens schooldagen rijdt één extra rit van Aalst Technisch Atheneum naar Asse en rijdt één rit van Aalst Station naar Asse; één rit in de middagspits richting Asse komt dan te vervallen.
Route
Halte | ||
Aalst, Technisch Atheneum 1 | ||
Aalst, VTI | ||
Aalst, Ledebaan | ||
Aalst, Meuleschettekapel | ||
Aalst, Vredeplein | ||
Aalst, Esplanade | ||
Aalst, Station | ||
Aalst, Een Meistraat | ||
Aalst, Doolhofstraat | ||
Aalst, Slotstraat | ||
Aalst, Onze-Lieve-Vrouw Ziekenhuis | ||
Aalst, Paardendries | ||
Aalst, Achterweg | ||
Moorsel, Koebrugstraat | ||
Moorsel, Kapittelstraat | ||
Moorsel, Waverstraat | ||
Moorsel, Onze-Lieve-Vrouw Kapel | ||
Moorsel, Opwijksesteenweg | ||
Meldert, Koeisteert | ||
Meldert, Achterstraat | ||
Meldert, Walburgaweg | ||
Meldert, Hoogstraat | ||
Meldert, Dorpstraat | ||
Meldert, Kerk | ||
Meldert, Eeckhoutstraat | ||
Meldert, Huyseveldstraat | ||
Essene, Brusselbaan | ||
Asse, Terheide Kerk | ||
Asse, Heuvelstraat | ||
Asse, Groenstraat | ||
Asse, Buda | ||
Asse, Wijndruif | ||
Asse, Nerviërs | ||
Asse, Kalkoven | ||
Asse, Nieuwstraat | ||
Asse, Gemeenteplein | ||
Asse, Belvédère | ||
Asse, Station |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. De bestaande lijn 42 werd op die datum vernummerd naar lijn 402. Voorts kwamen enkele de haltes te vervallen, ter vervanging werd de halte Esplanade voortaan in beide richtingen bediend. Sommige haltes kregen ook een andere naam, die beter aansluit op de huidige situatie.
Op 1 juli 2024 werd de vierde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd in Asse de halte Budastraat naar Buda