GVA Dienstregeling 1970/1971
De GVA-dienstregeling 1970/1971 ging in op 31 mei 1970. GVA verzorgde de stadsdienst in Arnhem. De volgende dienstregeling ging in op 23 mei 1971.
Lijnnetwerk
In de dienstregeling 1970/1971 waren de volgende lijnen opgenomen:
Lijn | Route | Opmerkingen |
---|---|---|
Stadsdienst Arnhem | ||
1 | Oosterbeek - Arnhem CS - Velp | trolleybuslijn |
2 | Hoogkamp - Arnhem CS - Geitenkamp | trolleybuslijn |
3 | Malburgen-Oost - Arnhem CS - Alteveer | trolleybuslijn |
4 | Immerloo - Arnhem CS - Geitenkamp | |
5 | Arnhem CS - Presikhaaf | |
6 | Willemsplein - Kievitsdel | |
7 | Lombok - CS - Bronbeek | trolleybuslijn |
8 | Malburgen-West - Arnhem CS - Hoogkamp - Schaarsbergen | |
9 | Malburgen-West - Arnhem CS - Het Dorp | |
10 | Arnhem CS - Hoogkamp | |
13 | Arnhem CS - Presikhaaf | |
- | Arnhem CS - Hoge Veluwe |
Wijziging per 31 mei 1970
Ten opzichte van de dienstregeling van 5 oktober 1969 was er de volgende wijziging:
- Lijn 4 Arnhem, Centraal Station - Geitenkamp: deze lijn wordt vanaf station Arnhem doorgetrokken naar Immerloo.
Wijziging per 21 augustus 1970
- Lijn 3: Malburgen-Oost - Alteveer: in Malburgen-Oost rijdt deze lijn voortaan niet meer via Sint Gangulphusplein - Sint Laurentiuslaan - Akkerwindestraat - Fluitekruidstraat - Lisdoddelaan, maar rechtdoor via de Huissensestraat.