Pagina's die verwijzen naar "Irisbus Citelis"
De volgende pagina's verwijzen naar Irisbus Citelis:
(vorige 50 | volgende 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500) bekijken.- Lijn 4 Liège, Bavière - Gare de Guillemins (← koppelingen)
- Lijn 1 Liège, Guillemins - Coronmeuse (← koppelingen)
- Lijn 8 Liège, Guillemins - Place Saint-Nicolas (← koppelingen)
- Lijn 14 Aachen Bushof - Eupen Bushof (← koppelingen)
- Lijn 725 Verviers Gare Centrale - Eupen Bellmerin (← koppelingen)
- Concessie Noord- en Zuidwest-Fryslân en Schiermonnikoog (← koppelingen)
- Lijn 87 Ans Gare - Liers Gare (← koppelingen)
- Lijn 70 Liège Place Saint-Lambert - Liers Rue d'Anixhe (← koppelingen)
- Lijn 825 Eupen, Bushof - Bellmerin (← koppelingen)
- Lijn 722 Köpfchen Altes Zollamt - Eupen Bushof (← koppelingen)
- Lijn 724 Verviers Gare Centrale - Eupen Bushof (← koppelingen)
- Lijn 716 Bilstain Route de Villers - Welkenraedt Gare (← koppelingen)
- Lijn 708 Heusy Cimetière - Andrimont Neuville Terminus (← koppelingen)
- Lijn 707 Verviers Place Sommeleville - Pepinster Athénéé (← koppelingen)
- Lijn 706 Heusy Cheval Blanc - Ensival Champs des Oiseaux (← koppelingen)
- Lijn 705 Stembert Dépôt TEC - Andrimont Ottomont (← koppelingen)
- Lijn 703 Jehanster Terminus - Ensival En Mi-Ville (← koppelingen)
- Lijn 702 Stembert Cimetière - Petit-Rechain Mercury (← koppelingen)
- Lijn 701 Verviers Rue de la Cité - Pepinster Athénée (← koppelingen)
- Lijn 622 Eupen Bushof - Welkenraedt La Bruyère (← koppelingen)
- Lijn 69 Liège Gare Léopold - Verviers Gare Centrale (← koppelingen)
- Lijn 32 Leeuwarden, Autobusstation - Greunshiem (← koppelingen)
- Lijn 33 Leeuwarden, Busstation - Friese Poort (← koppelingen)
- Lijn 73 Leeuwarden Station - Oude Bildtzijl De Kolk (← koppelingen)
- Lijn 85 Liège Place Saint-Lambert - Huy Place Lebeau (← koppelingen)
- Lijn 71 Liège Place Saint-Lambert - Milmort Techspace Aero (← koppelingen)
- Lijn 60 Liège Gare Léopold - Jupille Les Bruyères (← koppelingen)
- Lijn 17 Liège, Guillemins - Droixhe (← koppelingen)
- Lijn 66 Herstal Place Licourt - Chênée Rue de l'Église (← koppelingen)
- Lijn 48 Liège Opéra - Sart-Tilman Botanique (← koppelingen)
- Lijn 2 Adinkerque Gare - Grande-Synthe Jardin Public (← koppelingen)
- Lijn 18 Liège, Gare Léopold - Droixhe (← koppelingen)
- Lijn 72 Liège, Place Saint-Lambert - Fond des Tawes (← koppelingen)
- Lijn 2 Liège République Française - Sart-Tilman C.H.U. (← koppelingen)
- Lijn 5 Liège Gare Léopold - Herstal Place César De Paepe (← koppelingen)
- Lijn 6 Liège Gare Léopold - Cheratte Passage à Niveau (← koppelingen)
- Lijn 7 Liège Place de la Cathédrale - Hermée Place du Carcan (← koppelingen)
- Lijn 10 Liège Gare Léopold - Fléron Terminus (← koppelingen)
- Lijn 13 Liège Gare Léopold - Grivegnée Belleflamme (← koppelingen)
- Lijn 25 Liège Opéra - Boncelles Carrefour (← koppelingen)
- Lijn 26 Liège République Française - Angleur Streupas (← koppelingen)
- Lijn 28 Fléron Terminus - Sart-Tilman Amphithéâtres (← koppelingen)
- Lijn 29 Liège République Française - Jupille Les Bruyères (← koppelingen)
- Lijn 30 Liège Pont d'Avroy - Embourg Café Lacroix (← koppelingen)
- Lijn 31 Liège République Française - Trooz Gare (← koppelingen)
- Lijn 32 Seraing Beauséjour - Flémalle Les Chaffours (← koppelingen)
- Lijn 33 Liège République Française - Vaux-sous-Chèvremont Rue de la Vesdre (← koppelingen)
- Lijn 35 Liège République Française - Bressoux Robermont (← koppelingen)
- Lijn 163 Fleurus Champs Elysées - Gosselies Athénée (← koppelingen)
- Lijn 32 Leeuwarden, Busstation - Zwanebloem (← koppelingen)