|
Route
|
|
|
22
|
Vlieland, Veerdam - Posthuis
|
NTM
|
onbekend
|
77
|
Ameland: Nes - Ballum - Hollum - Buren
|
FRAM
|
iig. 1973 t/m 1 augustus 1981
|
78
|
Schiermonnikoog: Veerdam - Dorp - Langestreek - Dorp - Strandhotel
|
FRAM
|
iig. 1973 t/m 1 augustus 1981
|
79
|
West-Terschelling - Halfweg - Baaiduinen - Midsland - Oosterend / Midsland Strand
|
FRAM
|
iig. 1973 t/m 1 augustus 1981
|
80
|
Vlieland: Veerdam - Dorp - Duinkersoord - Strandhotel - Dorp - Posthuis
|
FRAM
|
iig. 1973 t/m 1 augustus 1981
|
110
|
Vlieland: Veerdam - Duinkersoord - Strandhotel - Dorp - Posthuys
|
VEONN (1981 - 1999), (TCR i.o.v.) Arriva (1998 - 2017)
|
2 augustus 1981 t/m 9 januari 2017
|
120
|
Terschelling: West-Terschelling - Halfweg - Hee - Baaiduinen - Midsland - Landerum - Formerum - Lies - Hoorn - Oosterend
|
Arriva
|
2 augustus 1981 t/m 9 januari 2017
|
130
|
Nes Veerhaven - Hollum Jeugdherberg (1999)
|
VEONN
|
onbekend
|
131
|
Hollum - Ballum - Nes → Buren → Nes
|
FRAM
|
onbekend
|
131
|
Nes Dorp - Hollum Jeugdherberg
|
VEONN
|
iig drgl 1999
|
131
|
Nes Veerdam - Hollum Vuurtoren
|
FRAM
|
onbekend
|
132
|
Nes - Buren - Nes
|
FRAM
|
onbekend
|
132
|
Nes Veerhaven - Buren Driesprong
|
VEONN
|
onbekend
|
140
|
Schiermonnikoog: Veerdam - Dorp - Strandhotel (- Badstrand)
|
FRAM (1981 - 1995), VEONN (1996 - 1998) Arriva (1998 - 2013)
|
2 augustus 1981 t/m medio 2013
|