|
Route
|
|
|
1
|
Roermond - Maasniel - Swalmen (- Beesel) - Reuver - Belfeld - Steyl - Tegelen - Venlo
|
NAO
|
onbekend
|
1
|
Venlo: Station - Hagerbroek - Ziekenhuis
|
Hermes
|
... t/m 8 januari 2005
|
1
|
Venlo: Station - Hagerbroek - Ziekenhuis (- Tegelen: Centrum - Heide)
|
Hermes
|
9 januari 2005 t/m 9 december 2006
|
2
|
Venray - Leunen - Castenray - Oostenrijk - Tienray - Swolgen - Broekhuizervorst - Broekhuizen - Lottum - Houthuizen - Grubbenvorst - Grubbenvorst Viaduct - Echtenraij - Blerick - Venlo
|
Vitesse
|
i.i.g. 30 juli 1945
|
3
|
Nijmegen - Malden - Heumen - Mook - Plasmolen - Milsbeek - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Bergen - Well - Wellerlooi - Arcen - Lomm - De Krosselt - Venlo
|
Zuidooster
|
onbekend
|
3
|
Nijmegen - Malden - Mook - Plasmolen - Milsbeek - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw-Bergen - Well - Wellerlooi - Arcen - Lomm - De Krosselt - Venlo - Tegelen
|
Zuidooster
|
t/m 22 mei 1982
|
3
|
Roermond Station - Venlo Station
|
NAO
|
... t/m 23 mei 1982
|
5
|
Roermond Station - Meijel Hotel De Zwaan
|
NAO
|
... t/m 23 mei 1982
|
5
|
Venray - Oostrum - Wanssum - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Houthuizen - Grubbenvorst - Echtenraij - Blerick - Venlo
|
Vitesse
|
minimaal 24 juni 1946 t/m 14 november 1946
|
6
|
Venray - Leunen - Castenray - Oostenrijk - Horst - Californië - Grubbenvorst - Echtenraij - Blerick - Venlo
|
Vitesse
|
minimaal 24 juni 1946 t/m onbekend
|
24
|
Venray Station - Stiphout Kerk
|
Zuidooster
|
17 november 1974 t/m 30 september 1978
|
24
|
Venray Autobusstation - Stiphout Kerk
|
Zuidooster
|
i.i.g. 3 juni 1973 t/m 16 november 1974
|
24
|
Eindhoven Station - Venray Station
|
Zuidooster
|
1 oktober 1978 t/m 22 mei 1982
|
25
|
Venray - Overloon - Holthees - Maashees - Vierlingsbeek - Groeningen - Sambeek - Boxmeer
|
Zuidooster
|
iig. 1961 t/m 1968
|
25
|
Maashees / Overloon - Venray
|
Zuidooster
|
iig. 1977
|
28
|
Deurne - Zeilberg - Griendtsveen - America - Meterik-Middeldijk - Horst
|
Zuidooster
|
31 mei 1964 t/m 3 juni 1973
|
29
|
Venray - Oostrum - Wanssum - Blitterswijck - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Grubbenvorst - Blerick - Venlo - Tegelen - Belfeld - Offenbeek - Reuver
|
Hermes
|
onbekend
|
29
|
Venray Station - Oostrum - Wanssum - Blitterswijck - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Grubbenvorst - Blerick - Venlo - Tegelen - Belfeld - Offenbeek - Reuver - Beesel - Swalmen
|
Hermes
|
onbekend
|
30
|
Venray Station - Venray Centrum - Leunen - Castenray - Horst - Station Horst-Sevenum - Sevenum - Blerick - Venlo - Tegelen - Steyl - Belfeld - Reuver - Beesel - Swalmen - Maasniel - Roermond
|
Zuidooster (1978 - 1994), VSL (1978 - 1994), Hermes (1995 - 2001)
|
28 mei 1978 t/m 9 juni 2001
|
31
|
Venlo - Maasbree - Helden - Panningen - Beringe - Meijel - Neerkant - Liessel - Deurne
|
Zuidooster (1994), Hermes (1995 - 1998)
|
29 mei 1994 t/m 23 mei 1998
|
31
|
Venlo - Blerick - Rooth Maasbree - Koningslust - Helden - Panningen - Beringe - Meijel - Neerkant - Liessel - Vreewijk - Deurne
|
Zuidooster
|
1 juni 1969 t/m 28 mei 1994
|
34
|
Bergen - Afferden - Heijen - Gennep - Plasmolen - Mook - Heumen - Overasselt (-Grave) - 's-Hertogenbosch
|
Zuidooster
|
onbekend t/m 25 mei 1963
|
35
|
Venlo - Tegelen - Belfeld - Reuver - Swalmen - Roermond
|
Hermes
|
10 juni 2001 t/m 9 december 2006
|
36
|
Bergen - Grote Horst - Siebengewald - Gaesdonk (- Hülm) - Goch
|
NIAG
|
onbekend
|
36
|
Bergen - Siebengewald - Gaesdonk (- Hülm) - Goch
|
NIAG
|
Onbekend
|
36
|
Nieuw Bergen - Bergen - Grote Horst - Siebengewald - Gaesdonk - (Hülm -) Goch
|
NIAG
|
... t/m 31 mei 1980
|
38
|
Siebengewald - Vrij - Bloksberg - Gennep - Oeffelt - Sint Agatha - Cuijk - Beers - Gassel - Grave
|
Zuidooster
|
27 mei 1990 t/m 5 september 1992
|
39
|
Bergen - Afferden - Heijen - Gennep - Plasmolen - Mook - Heumen - Overasselt (-Grave) - 's-Hertogenbosch
|
Zuidooster
|
26 mei 1963 t/m 27 mei 1967
|
51
|
Nieuw Bergen - Siebengewald - Gaesdonk (- Hülm) - Goch
|
NIAG
|
1 juni 1980 t/m 28 mei 1988
|
60
|
Venlo, Sint Maartensgasthuis - Casinoweg
|
Zuidooster
|
onbekend
|
61
|
Venlo: St. Maartens Gasthuis - Blerick Vleugelflat
|
Hermes
|
... t/m 27 mei 2000 (?)
|
61
|
Venlo Casinoweg - Blerick Vleugelflat
|
Zuidooster
|
onbekend
|
62
|
Blerick Vleugelflat - Venlo Sint Maartensgasthuis
|
Zuidooster
|
onbekend
|
62
|
Blerick: Vleugelflat - Venlo Casinoflat
|
Hermes
|
... t/m 27 mei 2000 (?)
|
63
|
Venlo Genooi - Blerick Klingerberg
|
Zuidooster
|
onbekend
|
64
|
Blerick Klingerberg - Venlo Vinckenhof
|
Zuidooster
|
onbekend
|
65
|
Venlo, Vinckenhof - Station
|
Zuidooster
|
onbekend
|
75
|
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Heibloem - Meijel - Ospeldijk - Ospel - Nederweert - Weert
|
VSL (1990 - 1994), Hermes (1995 - 1998)
|
27 mei 1990 t/m 23 mei 1998
|
75
|
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Meijel
|
VSL
|
24 mei 1982 t/m 28 mei 1983
|
75
|
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Meijel - Ospeldijk - Ospel
|
VSL
|
31 mei 1987 t/m 26 mei 1990
|
75
|
Roermond - Horn - Heythuysen - Roggel - Heibloem - Meijel (- Ospeldijk - Ospel - Nederweert - Weert)
|
VSL
|
29 mei 1983 t/m 30 mei 1987
|
83
|
Nijmegen - Malden - Mook - Middelaar - Milsbeek - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw Bergen - Well - Wellerlooi - Arcen - Lomm - Velden - Venlo
|
Zuidooster (1985 - 1994), Hermes (1995 - 1999)
|
2 juni 1985 t/m 21 augustus 1999
|
95
|
Nieuw Bergen - Siebengewald - Bloksberg - Gennep
|
Zuidooster
|
29 mei 1988 t/m 26 mei 1990
|
97
|
Venray Centrum - Overloon - Stevensbeek - Sint Anthonis
|
Zuidooster (1989 - 1994), Hermes (1995 - 2002)
|
28 mei 1989 t/m 24 augustus 2002
|
151
|
Meerlo - Tienray - Melderslo - Horst - Meterik - America - Griendtsveen
|
Hermes
|
iig. 1997 t/m 2000
|
155
|
Boxmeer - Sambeek - Vortum-Mullum - Groeningen - Vierlingsbeek - Maashees
|
Zuidooster (1993 - 1994), Hermes (1994 - 2002), BBA (2002 - 2003)
|
23 mei 1993 t/m 4 januari 2003
|
167
|
Venray - Merselo - Vredepeel / Venray - Smakt - Holthees - Maashees / Venray - Oirlo
|
Hermes
|
iig. drgl. 1999/2000
|
527
|
Helmond - Deurne - Ysselsteyn - Heide - Venray Centrum
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
528
|
Venray: Station - Landweert - Centrum - Veltum - Ziekenhuis - Centrum - Brukske - Station
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
529
|
Venray - Oostrum - Wanssum - Blitterswijck - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Grubbenvorst - Blerick - Venlo - Tegelen - Belfeld - Offenbeek - Reuver
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 23 mei 1998
|
529
|
Venray Station - Oostrum - Wanssum - Blitterswijck - Meerlo - Tienray - Swolgen - Broekhuizenvorst - Broekhuizen - Lottum - Grubbenvorst - Blerick - Venlo - Tegelen - Belfeld - Offenbeek - Reuver - Beesel - Swalmen
|
Hermes
|
24 mei 1998 t/m ...
|
530
|
Venray Centrum - Leunen - Castenray - Horst - Sevenum - Blerick - Venlo - Tegelen - Steyl - Belfeld - Reuver - Swalmen - Maasniel - Roermond
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
539
|
Venray Station - Oostrum - Geijsteren - Wanssum - Well - Aijen - Bergen - Nieuw Bergen - Siebengewald - Vrij - Bloksberg - Gennep
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
577
|
Roermond - Horn - Haelen - Neer - Kessel - Baarlo - Hout-Blerick - Venlo
|
Hermes
|
onbekend
|
583
|
Nijmegen - Malden - Molenhoek - Mook - Milsbeek - Ottersum - Gennep - Heijen - Afferden - Nieuw Bergen - Aijen - Well - Wellerlooi - Arcen - Lomm - Velden - Venlo
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
597
|
Venray Centrum - Overloon - Stevensbeek - Sint Anthonis
|
Hermes
|
1 juni 1997 t/m 27 mei 2000
|
A
|
Sevenum - Panningen
|
Zuidooster
|
29 september 1977 t/m 22 mei 1993
|
G
|
Venray Autobusstation - Vredepeel Vredeweg 8
|
Zuidooster
|
27 augustus 1979 t/m 22 mei 1993
|