Trooz
Station Trooz | |
---|---|
Plaats | Trooz |
Land | België |
Geopend | 18 juli 1843 |
Verkorting | MWL |
Vervoerder(s) | NMBS |
Trooz is een station langs de spoorlijn Liège - Aachen (lijn 37).
Trein
In de dienstregeling 2024 stoppen de volgende treinen op station Trooz:
Treinsoort | Serie | Lijn | Traject | Frequentie | Opmerkingen |
---|---|---|---|---|---|
S-trein Liège | 5000 | S41 | Aachen Hbf - Verviers-Central - Liège-Saint-Lambert | 1x/uur | Rijdt in Duitsland als RE29. |
S-trein Liège | 5350 | S41 | Hasselt - Liège-Guillemins - Verviers-Central | 1x/uur | Rijdt tijdens de schoolvakanties niet tussen Liège en Verviers. Rijdt niet in het weekend. |
Let op: Dit overzicht bevat alleen de Belgische basisdienstregeling. In de spitsuren kunnen er nog extra treinen rijden die niet in dit overzicht zijn opgenomen.
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Trooz door treinen in het verleden is te vinden onder Trooz/Bediening.
Bus
Halte Gare S.N.C.B. | |
---|---|
Plaats | Trooz |
Vervoerregio('s) | Liège-Verviers |
Vervoerder(s) | TEC |
Let op: wegens de kapotte brug bij Prayon als gevolg van grote overstromingen in juli 2021 wordt de bushalte tijdelijk niet bediend! |
Route | ||||
---|---|---|---|---|
31 | [Liège Centre - Liège Vennes - Chênée - Chaudfontaine - Prayon |
Streekbus | TEC | |
33 | Liège Centre - Liège Longdoz - Grivegnée Centre - Chênée - Vaux-sous-Chèvremont (→ Chênée → Thiers → Malvaux → Les Bruyères)/((- Chèvremont) - Romsée (- Bouny) - Magnée - Fléron - Forêt - Prayon |
Streekbus | TEC | |
188 | Pepinster - Goffontaine - Nessonvaux - Fraipont - Trooz |
Streekbus | Autobus Gohy i.o.v. TEC | |
389 | Beaufays - Péry - Le Thier |
Schoolbus | Cie des Autobus Liégeois i.o.v. TEC |
= concessie(s) of vervoerregio('s)
Historische dienstregeling
- Informatie over de bediening van Trooz door buslijnen in het verleden is te vinden onder Trooz/Bediening (bus).