Treinserie 8710 (België 2018)
Voormalige Belgische treinserie 8710
| |
---|---|
Traject | Couvin - Walcourt - Charleroi-Sud |
Dienstregeling | 2018 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | MW41 |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed alleen in de middagspits. Reed niet in het weekend. |
Treinserie 8710 was in de dienstregeling 2018 een Piekuurtrein tussen Charleroi, Walcourt en Couvin.
Traject
Station | ||
Couvin | ||
Mariembourg | ||
Philippeville | ||
Yves-Gomezée | ||
Walcourt | ||
Pry | ||
Berzée | ||
Cour-sur-Heure | ||
Ham-sur-Heure | ||
Beignée | ||
Jamioulx | ||
Charleroi-Sud |
Bijzonderheden
- In de ochtendspits reden de treinen als treinserie 7710.
- In de middagspits reden twee treinen van Couvin naar Charleroi-Sud (één trein slaat de stations van Pry, Cour-sur-Heure, Beignée en Jamioulx over), één trein van Charleroi-Sud naar Walcourt en drie treinen van Charleroi-Sud naar Couvin.
Andere voormalige Belgische treinseries 8710
Geen andere voormalige Belgische treinseries 8710 bekend.
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 8710
- Belgische dienstregeling 2018
- Piekuurtrein
- Station Couvin
- Station Mariembourg
- Station Philippeville
- Station Yves-Gomezée
- Station Walcourt
- Station Pry
- Station Berzée
- Station Cour-sur-Heure
- Station Ham-sur-Heure
- Station Beignée
- Station Jamioulx
- Station Charleroi-Sud