Treinserie 7680 (België 2018)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belgische treinserie 7680 | |
---|---|
Traject | Libramont ← Bertrix - Gedinne → Dinant |
Dienstregeling | 2018 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | 7x/ochtendspits |
Opmerkingen | Rijdt alleen in de ochtendspits. |
Treinserie 7680 zijn een aantal piekuurtreinen op de spoorlijnen Dinant - Bertrix en Libramont - Athus.
Traject
Station | ||
↑ | Libramont | |
Bertrix | ||
↑ | Florenville | |
Virton | ||
Paliseul | ||
Carlsbourg | ||
Graide | ||
Gedinne | ||
Beauraing | ||
Houyet | ||
Gendron-Celles | ||
Anseremme | ||
↓ | Dinant |
Overzicht treinen
P7680: Bertrix → Libramont
P7681: Bertrix → Dinant
P7682: Bertrix → Dinant (rijdt niet tijdens de vakantieperioden)
P7684: Gedinne → Libramont
P7689: Virton → Libramont
P7694: Bertrix → Libramont
P7696: Bertrix → Libramont
Andere voormalige Belgische treinseries 7680
Categorieën:
- Verouderde Belgische treinseries
- Belgische treinserie
- Piekuurtrein
- Belgische treinserie 7680
- Belgische dienstregeling 2018
- Station Libramont
- Station Bertrix
- Station Florenville
- Station Virton
- Station Paliseul
- Station Carlsbourg
- Station Graide
- Station Gedinne
- Station Beauraing
- Station Houyet
- Station Gendron-Celles
- Station Anseremme
- Station Dinant