Treinserie 7398/7660/8398/8659 (België 2001/2002)
Voormalige Belgische treinserie 7398/7660/8398/8659
| |
---|---|
Traject | Leuven - Ottignies |
Dienstregeling | 2001/2002 |
Vervoerder | NMBS |
Materieel | onbekend |
Treinsoort | Piekuurtrein |
Frequentie | Enkele ritten |
Opmerkingen | Reed 's middags als serie 8398/8659. Reed niet in het weekeinde. |
Treinserie 7398/7660/8398/8659 bestond in de dienstregeling 2001/2002 uit enkele P-treinen tussen Leuven, Sint-Joris-Weert, Wavre en Ottignies.
Route
Station | ||
Leuven | ||
Heverlee | ||
Oud-Heverlee | ||
Sint-Joris-Weert | ||
Pécrot | ||
Florival | ||
Archennes (Eerken) | ||
Gastuche | ||
Basse-Wavre | ||
Wavre | ||
Bierges-Walibi | ||
Limal | ||
Ottignies |
Overzicht van P-treinen
Treinnr. | Traject | Opmerking |
---|---|---|
7398 | Leuven → Ottignies | |
7399 | Leuven → Ottignies | Reed niet tijdens schoolvakanties |
7660 | Ottignies → Leuven | |
7663 | Ottignies → Sint-Joris-Weert | Reed alleen op woensdag, reed niet tijdens schoolvakanties. |
7666 | Basse-Wavre → Ottignies | Reed alleen op woensdag, reed niet tijdens schoolvakanties. |
8398 | Ottignies → Leuven | |
8399 | Ottignies → Leuven | Reed niet tijdens schoolvakanties. |
8659 | Leuven → Ottignies | |
8660 | Leuven → Ottignies |
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 7398/7660/8398/8659
- Belgische dienstregeling 2001/2002
- Piekuurtrein
- Station Leuven
- Station Heverlee
- Station Oud-Heverlee
- Station Sint-Joris-Weert
- Station Pécrot
- Station Florival
- Station Archennes
- Station Gastuche
- Station Basse-Wavre
- Station Wavre
- Station Bierges-Walibi
- Station Limal
- Station Ottignies