Treinserie 5400 (België 1982/1983)
Voormalige Belgische treinserie 5450
| |||
---|---|---|---|
Traject | Arlon - Athus - Libramont | ||
Dienstregeling | 1982/1983 | ||
Vervoerder | NMBS | ||
Materieel | onbekend | ||
Treinsoort | Lokaaltrein | ||
Frequentie | 1x/uur (gemiddeld) | ||
Opmerkingen | Stopte niet altijd op alle stations. Reed niet op zondag |
Treinserie 5400 was in de dienstregeling 1982/1983 een Lokaaltrein tussen Arlon, Autelbas, Athus, Virton, Florenville, Bertrix en Libramont
Traject
Bijzonderheden
- De treinnummering was niet altijd even consequent.
Categorieën:
- Voormalige Belgische treinserie
- Belgische treinserie 5450
- Belgische dienstregeling 1982/1983
- Lokaaltrein
- Station Arlon
- Station Weyler
- Station Autelbas
- Station Turpange
- Station Messancy
- Station Athus
- Station Aubange
- Station Halanzy
- Station Musson
- Station Baranzy
- Station Signeulx
- Station Ruette
- Station Chenois
- Station Virton
- Station Houdrigny
- Station Meix-devant-Virton
- Station Saint-Vincent-Bellefontaine
- Station Jamoigne
- Station Izel
- Station Pin
- Station Florenville
- Station Lacuisine
- Station Straimont
- Station Saint-Médard
- Station Orgeo
- Station Bertrix
- Station Neuvillers
- Station Recogne
- Station Libramont