|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20202021
|route=La Louvière → Bois-d'Haine → La Croyère → La Louvière → Haine-Saint-Pierre → Jolimont → Manage
|lijnnr=26
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr0hlr}}↓| La Louvière, Tivoli}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue Casterman}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Jolimont, Hôpital}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois-d'Haine, Rue Neuve}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bois-d'Haine, Fabricom}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|0sr0hlr}}↓| Bois-d'Haine, Noir Cerisier}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Bois-d'Haine, Ville Basse}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Bois-d'Haine, Place de l'Eglise}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Place Mattéotti}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | La Louvière, Rue des Champs}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTrrhlTr}}↓| La Louvière|La Louvière-Sud|La Louvière, SNCB Sud}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Houssu}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Haine-Saint-Pierre, Souterrain}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Manage, Brasserie Bougard}}
{{RouteRij| {{BRimg|rhlar}} | Manage, Place}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsT0}}{{Rimg|rsTrrhlTr}}↓| Manage|Manage|Manage, SNCB}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Manage, Place}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Manage, Faubourg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Seneffe, Parc Industriel}}
{{RouteRij| {{BRimg|rhlal}} | Seneffe, C. Richet}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0rhl0}}{{Rimg|rhlr}} | Seneffe, J. Bordet}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Seneffe, C. Richtet}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Seneffe, Parc Industriel}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Manage, Longsart}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rhlr}} | Manage, Traîneau}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rs0rhl0}}↓| Manage, Coq d'Inde}}
}}
== Geschiedenis ==
Vanaf Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op [[Dienstregeling entiteit Hainaut 2013|15 april 2013]] vervielen alle ritten op zondag.