'''Lijn 6''' reed van Groningen via Foxhol naar Hoogezand. === Dienstregeling ===* Van maandag t/m vrijdag begonnen de eerste twee ritten in Hoogezand beide van verschillende haltes. * Verder reden er in de middag twee verdichtingsritten vanaf Groningen.
== Route ==
{{RouteTop| ''<small>Niet alle haltes zijn vermeld.</small>''
In de [[GADO Dienstregeling 1981/1982]] werd er de gehele week een uurdienst gereden met van maandag t/m vrijdag enkele verdichtingsritten in de ochtend van Hoogezand, Tak van Poortvlietstraat naar Groningen en in de middag naar Sappemeer. Deze reden niet in de schoolvakanties.