|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20192020|route=Marloie - Marche-en-Famenne - charneux Charneux - Roy - Grimbiemont - Lignières - Gênes - Halleux - Beausaint - La Roche
|lijnnr=15
|vervoerder=([[Transports Penning]] i.o.v.) [[TEC]]|concessiebassindemobilité=Namur-Luxembourg
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=0-1x/uur
|frequentie_spits_vakantie=1x/2 uur
|frequentie_dal=1x/2 uur
|frequentie_zaterdag=1x4-5x/2 uurdag|frequentie_zondag=1x4-5x/2 uurdag
}}
'''Lijn 15''' rijdt van Marloie via Marche-en-Famenne, Charneux, Roy, Grimbiemont, Lignières, Gênes, Halleux en Beausaint naar La Roche.
*In de ochtendspits rijdt één rit via Hodister en 's middags begint één rit bij Marche Cimetière.
*Van maandag t/m vrijdag worden beide routes alternerend gereden. Op zaterdag en zondag wordt alleen via de snelle route gereden.
*In het weekend rijden vijf ritten richting Marloie en vier ritten richting La Roche.
== Route ==