|frequentie_avond=1x/uur(tot 21:00)|frequentie_avond_weekend=rijdt niet
|frequentie_zaterdag=1x/uur
|frequentie_zondag=1x/uur
|afbeelding=Lijn460 Tht.jpg
|onderschrift='''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.
|afbeelding2=Lijn460 Tht-2.jpg
|onderschrift2='''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.
}}
[[Afbeelding:Lijn460 Tht.jpg|290px|thumb|right|'''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.]][[Afbeelding:Lijn460 Tht-2.jpg|290px|thumb|right|'''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.]]'''Lijn 460''' rijdt van Turnhout via Weelde en Baarle-Hertog naar Baarle-Nassau. In de NMVB tijd was het lijn 46.
=== Dienstregeling ===*Op schooldagen start er een extra rit vanaf Baarle-Hertog Zondereigen (B)Kerk. In de middag middagspits (behalve op woensdag) is er een rit terug.*Zaterdag overdag wordt er in Turnhout een andere route gereden in verband met de Markt; in beide richtingen wordt dan via de halte Warande gereden.
==== Geldigheid OV-chipkaart ====
*Het gebruik van de OV-chipkaart is NIET mogelijk op deze grensoverschrijdende buslijn.Er geldt alleen het tarief van [[De Lijn]].
Op onbekende datum is de halte Schouwloop in Baarle-Nassau komen te vervallen voor deze lijn en is de halte Zondereigen, Kerk gewijzigd in Baarle-Hertog, Zondereigen Kerk. Eveneens op onbekende datum is de dienstregeling in de spits teruggebracht naar 1-2x per uur.