|lijnsoort=Streekbus
|materieel=[[MAN Lion's City|MAN Lion's City CNG]]
|frequentie_spits=0-4x/uur(vanaf 02-06-2013: 0-3x/uur)|frequentie_dal=0-2x/uur(vanaf 02-06-2013: 1x/uur)|frequentie_avond=0-2x/uur(vanaf 02-06-2013: 1x/uur)|frequentie_zaterdag=0-2x/uur(vanaf 02-06-2013: rijdt niet)
}}
'''Lijn 61''' is een buslijn tussen station [[Arnhem]], het Arnhemse industrieterrein Het Broek, het noorden van Westervoort en industrieterrein Centerpoort Noord te Duiven. In de ochtendspits wordt tweemaal per uur gereden van station Arnhem naar Centerpoort Noord te Duiven; in omgekeerde richting wordt niet gereden. In de middagspits wordt tweemaal per uur gereden van Centerpoort Noord naar station Arnhem. Naast deze ritten wordt op maandag tot en met vrijdag in het dal, de middagspits, 's avonds en op zaterdag overdag en 's avonds nog tweemaal per uur gereden tussen station [[Westervoort]] en Centerpoort Noord. In de doordeweeks middagspits ontstaat hierdoor vanuit Centerpoort Noord een scheve kwartierdienst op een klein gedeelte van het traject.