'''Lijn 23''' rijdt van Florenville via Lacuisine, Chiney, Suxy, Straimont, Martilly, Grapfontaine, Le Sart en Haimpré naar Neufchâteau.
=== Dienstregeling ===*Buiten de vakanties rijden voornamelijk ritten voor scholieren volgens onregelmatige patronen. *In de vakanties wordt slechts tussen Florenville en Suxy gereden, met bediening van het ''Centre Sportif'' in Chiney.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijRouteRijPlaats| {{Rimg|0sBr}} | [[Florenville|Florenville Place du Miroir|Florenville, Place du Miroir]]}}
Op [[Dienstregeling bassin de mobilité Luxembourg 2019|1 januari 2019]] werden in de haltenamen enkele mutaties doorgevoerd. Alle bushaltes met een getal in de naam verloren dit nummer en behielden alleen de tekstuele naam.