20
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|concessie=Achterhoek-Rivierenland
|lijnsoort=Schoolbus
|materieel=touringcar|frequentie_spits=1x/dag, vrijdags 2x/dag
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 683''' rijdt van Gorinchem via Enspijk, en Deil en naar Geldermalsen naar Meteren. Deze lijn rijdt alleen richting Meteren, in de ochtendspits 's Ochtends rijden er aparte buslijnen vanaf genoemde plaatsen naar Gorinchem.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}} | [[Geldermalsen|Geldermalsen, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Geldermalsen, Zorgcentrum}}
}}