Gebruikersbijdragen
15 mei 2013
Lijn 126 Amsterdam Station Bijlmer ArenA - Mijdrecht Rondweg
Omdat veel spitsfrequenties nog na 18.00 uur doorlopen, mag je op de wiki tot 19.00 - 19.30 uur nog tot de spitsperiode rekenen, daarna pas is de avond.
-2
Lijn 21 's-Heerenhoek Tolplein - Baarland Schansstraat
geen bewerkingssamenvatting
+51
Lijn 421 's-Heerenhoek Tolplein - Baarland Schansstraat
geen bewerkingssamenvatting
k+1
Lijn 253 Kreileroord Zuiderkwelweg - Schagen Station
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=253 |vervoerder=Connexxion |concessie=Noord-Holland Noord |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=2x/dag (ri. Schagen) }} '''Lijn 253''' rijdt ...'
Concessie Noord-Holland Noord (2009-2018)
Lijnennet
+142
Lijn 258 Bilthoven, Station - Lievegoed Kliniek
Route
k-1
Lijn 258 Bilthoven, Station - Lievegoed Kliniek
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=258 |vervoerder=Connexxion |concessie=Spitsvervoer Utrecht |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=2x/uur }} '''Lijn 258''' rijdt van Bilthoven...'
Concessie Spitsvervoer Utrecht
Lijnennet
+122
Overleg gebruiker:Milco
Even opruimen...
-11.715
Lijn 560 Zevenaar Ziekenhuis - Herwen Aerdtsedijk
geen bewerkingssamenvatting
k-1
Lijn 560 Zevenaar Ziekenhuis - Herwen Aerdtsedijk
geen bewerkingssamenvatting
+11
Lijn 560 Zevenaar Ziekenhuis - Herwen Aerdtsedijk
Versie 133442 van Milco1995 (overleg) ongedaan gemaakt
+241
Overleg gebruiker:Milco
Lijn 560
+185
Lijn 566 Zevenaar Station - Spijk Willibrordusweg
geen bewerkingssamenvatting
+40
Lijn 565 Beuningen Kerk - Wijchen Mozaïek
Route
k+17
Lijn 563 Wijchen Mozaïek - Batenburg Rooms Katholieke Kerk
geen bewerkingssamenvatting
+83
Lijn 561 Wijchen Station - Malden Schoolstraat
Route
+101
Lijn 560 Zevenaar Ziekenhuis - Herwen Aerdtsedijk
In de dienstregeling op de website van Connexxion/Breng kan ik die kwartiersdienst echt nergens vinden! En die enkele rit die elders start/eindigt, valt te verwaarlozen.
-241
Lijn 300 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Heyendaal
Feitelijk is dit een snelbus.
k-2
Lijn 125 Ressen P+R Nijmegen Noord - Nijmegen Valkhof
Deze lijn rijdt in één richting...
+3
Overleg gebruiker:Meltrain
Lijn 50
+225
Lijn 99 Nijmegen Centraal Station - Uden Busstation
geen bewerkingssamenvatting
k+131
Overleg gebruiker:Milco
Lijn 104 Woerden Station NS - Nieuwegein Stadscentrum
+297
Lijn 89 Nijmegen Centraal Station - Druten Busstation
Vanaf 02-06-2013 npg maar één rit: is verwaarloosbaar.
k-16
Lijn 122 Weesp Station - Vreeland Dorp
= spits.
-37
Lijn 106 Gouda Station - IJsselstein Binnenstad
Dit mag je tot de spitsuren rekenen.
-37
Lijn 104 Woerden Station - Nieuwegein Stadscentrum
Dit is echt gelul! Eerst in de dienstregeling kijken (site van de vervoerder) voordat je iets zomaar hier neerpleurt!
-103
Lijn 103 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Woerden Station
geen bewerkingssamenvatting
+26
Lijn 102 Utrecht CS Jaarbeurszijde - Woerden Station (2012-2016)
geen bewerkingssamenvatting
+26
Lijn 120 Amsterdam Station Bijlmer ArenA - Utrecht Centraal Station
Bijzonderheden: Dit heeft geen nut om te vermelden: iedere buslijn heeft wel "kortere" ritten aan het begin of eind van de dag. Voor specifieke dingen kijkt men maar in de dienstregeling op de site van de vervoerder.
-114
Lijn 75 Elst Station Elst - Nijmegen Centraal Station
geen bewerkingssamenvatting
+44
Elst
Spitsbus (Breng)
-7
14 mei 2013
Lijn 83 Nijmegen Centraal Station - Venlo Station
Route: Spelling.
k+1
Lijn 82 Millingen Grenskantoor - Nijmegen Centraal Station
6x/uur wordt er nooit gereden.
Lijn 82 Millingen Grenskantoor - Nijmegen Centraal Station
Route met omleiding in Nijmegen
+176
Lijn 80 Millingen Grenskantoor - Nijmegen Centraal Station
geen bewerkingssamenvatting
+109
Lijn 75 Elst Station Elst - Nijmegen Centraal Station
Route
k+1
Lijn 75 Elst Station Elst - Nijmegen Centraal Station
Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=75 |vervoerder=Breng |concessie=Arnhem Nijmegen (2013-2022) |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=2x/dag (ri. Nijmegen) |frequentie_spits_vak...'
Lijn 74 Velp Gruttostraat - Bemmel Klein Rome
Route
k-5
Lijn 73 Arnhem, Centraal Station - Werkplaats Presikhaaf
Route
k+6
Lijn 5 Lelystad, Lelycentre - Warande
Milco1995 heeft pagina Lijn 5 Lelystad, Lelycentre - Station Centrum - Wederiklaan naar Lijn 5 Lelystad, Lelycentre - Wederiklaan hernoemd
kConcessie Arnhem Nijmegen (2013-2026)
Lijnennet
kConcessie Arnhem Nijmegen (2013-2026)
Lijnennet
+126
Lijn 65 Westervoort Station Westervoort - Doesburg Kraakselaan
geen bewerkingssamenvatting
+54
Lijn 64 Zevenaar Ziekenhuis - Doesburg Kraakselaan
Per 02-06 gaat de frequentie omlaag naar 1x/uur.
k+54
Lijn 63 Arnhem Station Zuid - Duiven Schapenweide
Frequentie verduidelijkt.
+569
13 mei 2013
Lijn 62 Arnhem Centraal Station - Duiven Centerpoort Noord
Route
+117
Lijn 61 Arnhem Centraal Station - Duiven Centerpoort Noord
geen bewerkingssamenvatting
+114
Lijn 60 Arnhem Centraal Station - Tolkamer Lobede
geen bewerkingssamenvatting
+119
Lijn 51 Arnhem Centraal Station - Wageningen Busstation
Route: Arnhem, Zwarteweg geldt in beide richtingen.
k-1