NBM Dienstregeling 1966/1967
Uit OV in Nederland Wiki
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
dienstregeling 1966/1967
van de
NBM
liep van 22 mei 1966 en liep tot
28 mei 1967
.
Inhoud
1
Lijnennet
1.1
Stadsdienst Hilversum
1.2
Stadsdienst Bussum
1.3
Stadsdienst Baarn
1.4
Streekdienst
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
Stadsdienst Hilversum
A
Station -> Centrum -> Vaartweg -> Centrum -> Station -> Oost -> Erfgooiers -> Centrum -> Station
B
Station -> Centrum -> Erfgooiers -> Oost -> Station -> Centrum -> Vaartweg -> Centrum -> Station
C
Bloemenkwartier - Centrum - Station - Erfgooiers
Stadsdienst Bussum
A
Gooiland > Station > Centrum > Zuid > Oost
Stadsdienst Baarn
-
Station - Diepenbrocklaan
Tensen
Streekdienst
10
Hilversum - Baarn - Soest - Amersfoort
Tensen
11
Baarn - Soest
Tensen
13
Baarn - Soestdijk - Pijnenburg
Tensen
14
Hilversum - Lage Vuursche - Den Dolder - Zeist - Bunnik
17
Baarn - Soest - Soesterberg - De Bilt - Utrecht
19
Amersfoort - Soesterberg - De Bilt - Utrecht
20
Amsterdam - Duivendrecht - Abcoude - Baambrugge - Loenersloot - Breukelen - Maarssen - Utrecht
21
Hilversum - Loosdrecht - Loenersloot
22
Hilversum - 's Graveland - Kortenhoef - Vreeland - Loenersloot
23
Hilversum - Loosdrecht - Tienhoven - Westbroek - Utrecht
24
Utrecht - Maarssen - Breukelen
25
Amsterdam - Duivendrecht - Abcoude
26
Utrecht - Maarssen
30
Hilversum - Hollandsche Rading - Maartensdijk - Groenekan - Utrecht
30A
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Bussum - Hilversum
31
Maartensdijk - Bilthoven - Den Dolder - Zeist - Driebergen - Odijk
32
Amsterdam - Diemen - Muiden - Muiderberg
33
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Crailoo - Laren - Hilversum
35
Bussum - Huizen - Blaricum - Laren - Hilversum
36
Bussum - Crailoo - Laren - Eemnes - Baarn
37
Amsterdam - Diemen - Muiden - Huizen - Blaricum - Laren - Hilversum
38
Amsterdam - Diemen - Muiden - Naarden - Huizen - Blaricum - Laren - Hilversum
40
Amsterdam - Diemen - Weesp - Nederhorst den Berg - 's Graveland - Hilversum
41
Weesp - Ankeveen - Horstermeer
42
Nigtevecht - Weesp - Muiden - Muiderberg
50
Arnhem - Oosterbeek - Wolfheze - Heelsum - Renkum - Wageningen - Rhenen - Elst - Amerongen - Leersum - Doorn - Driebergen - Zeist - De Bilt - Utrecht
51
Utrecht - De Bilt - Zeist - Austerlitz
53
Utrecht - De Bilt - Zeist
54
Utrecht - De Bilt - Zeist
55
Amersfoort - Soesterberg - Zeist - De Bilt - Utrecht
56
Amersfoort - Soesterberg - Zeist - Driebergen - Doorn
57
Utrecht - De Bilt - Bilthoven
58
Amersfoort - Leusden - Woudenberg - Maarn - Doorn - Driebergen - Zeist - De Bilt - Utrecht
60
Amersfoort - Leusden - Woudenberg - Scherpenzeel - Veenendaal - Rhenen - Wageningen - Renkum - Heelsum - Doorwerth - Oosterbeek - Arnhem
61
Wageningen - Bennekom - Ede
62
Arnhem - Oosterbeek - Heelsum - Renkum - Wageningen-Hoog - Bennekom - Ede
63
Arnhem - Oosterbeek - Wolfheze
70
Utrecht - De Bilt - Zeist - Woudenberg - Scherpenzeel - Veenendaal
De Haas
71
Veenendaal - Elst
De Haas
72
Veenendaal - Ede
De Haas
73
Veenendaal - De Klomp
De Haas
74
Veenendaal - De Klomp - Ederveen - Lunteren - Barneveld - Scherpenzeel
De Haas
Categorieën
:
Stads- en streekvervoer 1966
Stads- en streekvervoer 1967
Dienstregeling NBM
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren