Nr.
|
Opmerking
|
Route
|
Materieel
|
Openingsjaar
|
Lengte (km)
|
Aantal stations
|
1
|
bandenmetro sinds 1964, volautomatisch explotatie
|
La Défense - Grande Arche ↔ Château de Vincennes
|
MP 89, MP 05
|
1900
|
16,5
|
25
|
2
|
Nord tot 14 oktober 1907
|
Porte Dauphine ↔ Nation
|
MF 67, MF 2000
|
1900
|
12
|
25
|
3
|
|
Pont de Levallois - Bécon ↔ Gallieni
|
MF 67
|
1904
|
12
|
25
|
3bis
|
afgescheiden van lijn 3 op 2 april 1971
|
Porte des Lilas ↔ Gambetta
|
MF 67
|
1921
|
1,3
|
4
|
4
|
bandenmetro sinds 1967
|
Porte de Clignancourt ↔ Porte d'Orléans
|
MP 59/MP 89
|
1908
|
10,5
|
26
|
5
|
|
Bobigny - Pablo Picasso ↔ Place d'Italie
|
MF 67/MF 2000
|
1906
|
14,5
|
22
|
6
|
2 Sud tot 14 oktober 1907; bandenmetro sinds 1974
|
Charles de Gaulle - Étoile ↔ Nation
|
MP 73
|
1900
|
13,5
|
28
|
7
|
|
La Courneuve - 8 Mai 1945 ↔ Villejuif - Louis Aragon en Mairie d'Ivry
|
MF 77
|
1910
|
22,5
|
38
|
7bis
|
afgescheiden van lijn 7 op 3 december 1967
|
Louis Blanc ↔ Pré Saint-Gervais
|
MF 88
|
1911
|
3
|
8
|
8
|
|
Balard ↔ Pointe du Lac
|
MF 77
|
1913
|
23
|
38
|
9
|
|
Pont de Sèvres ↔ Mairie de Montreuil
|
MF 67
|
1922
|
20
|
37
|
10
|
|
Boulogne - Pont de Saint-Cloud ↔ Gare d'Austerlitz
|
MF 67
|
1913
|
12
|
23
|
11
|
bandenmetro sinds 8 november 1956
|
Châtelet ↔ Mairie des Lilas
|
MP 59
|
1935
|
6,5
|
13
|
12
|
Nord-Sud A tot 1930
|
Porte de la Chapelle ↔ Mairie d'Issy
|
MF 67
|
1910
|
14
|
28
|
13
|
Nord-Sud B tot 1930
|
Gabriel Péri - Asnières - Gennevilliers en Saint-Denis - Université ↔ Châtillon - Montrouge
|
MF 77
|
1911
|
21
|
30
|
14
|
bandenmetro, volautomatische exploitatie
|
Saint-Lazare ↔ Olympiades
|
MP 89
|
1998
|
11
|
9
|