Lincent
Voormalig station Lincent | |
---|---|
Plaats | Lincent |
Land | België |
Geopend | 15 oktober 1865 |
Gesloten | Onbekend |
Verkorting | FCE |
Ex-vervoerders | NMBS |
Lincent (Nederlands: Lijsem) is een voormalig station langs de opgebroken spoorlijn Landen - Gembloux - Tamines (lijn 147). In het begin van de jaren 60 van de 20e eeuw is het reizigersvervoer stopgezet.
Bus
Halte Gare | |
---|---|
Plaats | Lincent |
Vervoerregio('s) | Brabant-Wallon |
Vervoerder(s) | TEC |
Route | ||||
---|---|---|---|---|
26 | Jodoigne - Piétrain (→ Herbais → Marilles → Jauche → Jandrain → Pellaines → Lincent → Racour → Landen) - Piètremau - Opheylissem - Noduwez - Opheylissem - Neerheylissem - Ezemaal (mogelijk verouderd) | Streekbus | TEC | |
148 | Landen - Racour - Linsmeau - Pellaines - Orp - Jauche - Folx-les-Caves - Autre-Eglise - Gérompont - Grand-Rosière-Hottomont - Perwez - Thorembais-Saint-Trond - Sauvenière - Gembloux (mogelijk verouderd) | Streekbus | (Cintra i.o.v.) TEC | |
339 | Tienen - Bost - Goetsenhoven - Ezemaal - Neerheylissem - Opheylissem - Linsmeau - Racour - Pellaines - Lincent - Grand-Hallet - Hannut (mogelijk verouderd) | Streekbus | Cintra i.o.v. TEC |