Lijn SB3 Geilenkirchen Bahnhof - Selfkant Tüddern Apotheke
Voormalige snelbuslijn SB3 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Westsub |
Verkeersverbond | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (G) MAN Lion's City (G) Solaris Urbino (G) Iveco Crossway MAN NG 313 MAN NL 223 |
Periode | ... t/m 10 december 2016 |
Opvolger(s) | SB3 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:30) |
Avond (weekend) | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn SB3 reed van Geilenkirchen Stadtmitte via Geilenkirchen Bauchem, Geilenkirchen Gillrath, Gangelt Stahe, Gangelt Ortsmitte, Selfkant Süsterseel en Selfkant Tüddern naar Selfkant Höngen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reed buiten de vakanties één rit door naar Höngen Schule en keerde daarna direct terug naar Geilenkirchen Bahnhof. Alle overige ritten reden tussen Geilenkirchen Bahnhof en Tüddern Apotheke.
- In de vakantieperioden werd altijd doorgereden naar Höngen Schule.
Route
Halte | ||
Geilenkirchen, Bahnhof | ||
Geilenkirchen, Markt | ||
Geilenkirchen, Haihover Straße | ||
Geilenkirchen, Amtsgericht | ||
Geilenkirchen, Sittarder Straße | ||
Geilenkirchen, Bauchem Schützenstraße | ||
Geilenkirchen, Bauchem Flandernstraße | ||
Geilenkirchen, Bauchem Gutenbergstraße | ||
Geilenkirchen, Gillrath Teeuwen | ||
Geilenkirchen, Gillrath Kirche | ||
Geilenkirchen, Gillrath Schwarzer Weg | ||
Geilenkirchen, Gillrath Gerards | ||
Gangelt, Stahe Leyenhaus | ||
Gangelt, Stahe Krings | ||
Gangelt, Amt | ||
Gangelt, Hastenrather Weg | ||
Selfkant, Süsterseel Kreissparkasse | ||
Selfkant, Süsterseel Karl-Arnold-Straße | ||
Selfkant, Tüddern Am Höfgen | ||
Selfkant, Tüddern Apotheke | ||
Selfkant, Tüddern Am Höfgen | ||
Selfkant, Höngen Zehntweg | ||
Selfkant, Höngen Schule |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd lijn SB3 vanuit Tüddern doorgetrokken naar Sittard. Höngen werd hierbij alleen nog door één spitsrit richting Sittard aangedaan.