Lijn NE1 Essen Hauptbahnhof - Gelsenkirchen Essener Straße
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn NE1 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | EVAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 02:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn NE1 rijdt van Essen Hauptbahnhof via Essen Altenessen en Essen Karnap naar Gelsenkirchen Horst.
Dienstregeling
- Van zondag- tot en met donderdagnacht wordt alleen tussen Essen Hauptbahnhof en Alte Landstraße gereden.
Route
Halte | ||
Essen, Hauptbahnhof | ||
Essen, Hollestraße | ||
Essen, Rathaus Essen | ||
Essen, Viehofer Platz | ||
Essen, Am Freistein | ||
Essen, Katzenbruchstraße | ||
Essen, Seumannstraße | ||
Essen, Höltestraße | ||
Essen, Altenessen Bahnhof | ||
Essen, Kaiser Wilhelm Park | ||
Essen, Zeche Carl | ||
Essen, Karlstraße | ||
Essen, II. Schichtstraße | ||
Essen, Heßlerstraße | ||
Essen, Arenbergstraße | ||
Essen, Boyer Straße | ||
Essen, Alte Landstraße | ||
Gelsenkirchen, Fischerstraße | ||
Gelsenkirchen, Essener Straße |