Lijn N81 Münster, Franz-Marc-Weg - Kinderhaus Brüningheide
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N81 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Rijdt sinds | 10 oktober 2016 |
Voorganger(s) | N81, N85 |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Dinsdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Woensdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Donderdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 1-2x/uur |
Zondagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N81 rijdt van Münster Hiltrup via Kappenberger Damm, Clemenshospital, Inselbogen, Geistviertel, Hauptbahnhof, Stadtmitte en Kreuzviertel naar Kinderhaus.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt vanaf 21:00 uur.
- Na 00:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
- Bij alle ritten wordt aansluiting geboden op de belbus tussen de haltes Kinderhaus Schulzentrum en Sprakel Bahnhof.
Route
Halte | ||
Münster, Franz-Marc-Weg | ||
Münster, Adolf-Wentrup-Weg | ||
Münster, Emil-Nolde-Weg | ||
Münster, Paul-Klee-Weg | ||
Münster, Rubensstraße | ||
Münster, Loddenweg | ||
Münster, Ringstraße | ||
Münster, Glasuritstraße | ||
Münster, Marktallee | ||
Münster, Hiltrup Schulzentraße/Stadthalle | ||
Münster, Nimrodweg | ||
Münster, Langestraße | ||
Münster, Rückertstraße | ||
Münster, Amelsbürener Straße | ||
Münster, Franz-Berding-Weg | ||
Münster, Meesenstiege | ||
Münster, Haus Herding | ||
Münster, Linckensstraße | ||
Münster, Hünenburg | ||
Münster, Grollheide | ||
Münster, Kriegerweg | ||
Münster, Werneweg | ||
Münster, Brunnenweg | ||
Münster, Düesbergpark | ||
Münster, Sankt-Gottfried-Kirche | ||
Münster, Clemenshospital | ||
Münster, Sankt-Gottfried-Kirche | ||
Münster, Düesbergpark | ||
Münster, Siebenbürgenweg | ||
Münster, Oberschlesier Straße | ||
Münster, Inselbogen/Sparkassenzentrale | ||
Münster, Grüner Grund | ||
Münster, Heilig-Geist-Kirche | ||
Münster, Scheibenstraße | ||
Münster, Timmerscheidtstraße | ||
Münster, Augustastraße | ||
Münster, Friedrich-Ebert-Platz | ||
Münster, Von-Steuben-Straße | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Tibusstraße | ||
Münster, Kreuzschanze | ||
Münster, Hoyastraße | ||
Münster, Nordplatz | ||
Münster, Cheruskerring | ||
Münster, Polizeipräsidium/LWL-Klinik | ||
Münster, Dreifaltigkeitskirche | ||
Münster, Germania-Campus | ||
Münster, Meßkamp | ||
Münster, Dreizehnerstraße | ||
Münster, Ermlandweg | ||
Münster, Am Burloh | ||
Münster, Janningsweg | ||
Münster, Kristiansandstraße | ||
Münster, Rektoratsweg | ||
Münster, Kinderhaus Schulzentrum | ||
Münster, Pastorsesch | ||
Münster, Am Max-Klemens-Kanal | ||
Münster, Am Knapp | ||
Münster, Ashölterweg | ||
Münster, Schlusenweg | ||
Münster, Sprakel Mitte | ||
Münster, Nienberger Straße | ||
Münster, Sprakel Bahnhof | ||
Münster, Im Moorhock | ||
Münster, Martin-Niemöller-Straße | ||
Münster, Helmholtzweg | ||
Münster, Hasenbusch | ||
Münster, Eimermacherweg | ||
Münster, Idenbrockplatz | ||
Münster, Feldstiegenkamp | ||
Münster, Meinertzstraße | ||
Münster, Killingstraße | ||
Münster, Kinderhaus Brüningheide |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Lijn N81 ging vanaf Hiltrup Mitte naar Hiltrup Ost rijden in plaats van naar Amelsbüren, hiermee werd het eindpunt in Hiltrup van lijn N85 overgenomen.