Lijn N80 Münster, Hauptbahnhof - Roxel Hallenbad
Nachtbuslijn N80 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Dinsdagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Woensdagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Donderdagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 1-2x/uur |
Zondagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N80 rijdt van Münster Hauptbahnhof via Stadtmitte, Coesfelder Kreuz en Gievenbeck naar Roxel.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt vanaf circa 21:00 uur.
- Na circa 0:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
- Bij alle ritten wordt aansluiting geboden op de belbus tussen de haltes Jungeblodtplatz en Zoo.
Route
Halte | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Engelenschanze | ||
Münster, Raphaelsklinik | ||
Münster, Klemensstraße | ||
Münster, Domplatz | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Königsstraße | ||
Münster, Picasso-Museum | ||
Münster, Aegidiimarkt/LWL-Museum | ||
Münster, Krummer Timpen | ||
Münster, Landgericht/Schlossplatz Süd | ||
Münster, Hüfferstiftung | ||
Münster, Zoo | ||
Münster, Mühlenhof | ||
Münster, Mausbachstraße | ||
Münster, Redigerstraße | ||
Münster, Sentruper Höhe | ||
Münster, Schlüterstraße | ||
Münster, Franz-Hitze-Haus | ||
Münster, Jungeblodtplatz | ||
Münster, Domagkstraße | ||
Münster, P+R Coesfelder Kreuz | ||
Münster, Schreiberstraße | ||
Münster, Hautklinik | ||
Münster, Potstiege | ||
Münster, Sankt-Michael-Kirche | ||
Münster, Ahausweg | ||
Münster, Asbeckweg | ||
Münster, Rüschhausweg | ||
Münster, Weitkampweg | ||
Münster, Haus Mariengrund | ||
Münster, Nünningfeld | ||
Münster, Gronowskistraße | ||
Münster, Auenviertel | ||
Münster, Freiherr-vom-Stein-Gymnasium | ||
Münster, Gartenbreie | ||
Münster, Dieckmannstraße | ||
Münster, Ramertsweg | ||
Münster, Ackermann | ||
Münster, Schelmenstiege | ||
Münster, Roxel Mitte | ||
Münster, Dorffeldstraße | ||
Münster, Nottulner Landweg | ||
Münster, Raiffeisenstraße | ||
Münster, Lise-Meitner-Straße | ||
Münster, Roxel Bahnhof | ||
Münster, Stellmacherweg | ||
Münster, Pienersallee | ||
Münster, Pantaleonstraße | ||
Münster, Roxel Hallenbad |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. De enige wijziging op deze lijn was dat de halte Engelenschanze aan de route werd toegevoegd.
Op 29 april 2019 werd de halte Landgericht hernoemd in Landgericht/Schlossplatz Süd.
Op 25 april 2022 werd de route in Roxel gewijzigd. Er werd voortaan niet langer via de halte Paul-Gerhardt-Straße gereden maar via de haltes Lise-Meitner-Straße, Raiffeisenstraße en Nottulner Landweg. Nieuw was dat ook na 0:00 uur en richting Münster Hauptbahnhof altijd via Roxel Bahnhof werd gereden. Voorheen werd richting Münster Hauptbahnhof Roxel Bahnhof maximaal 1x/uur bediend en na 0:00 uur in beide richtingen niet.
Halte | ||
Münster, Dorffeldstraße | ||
Münster, Paul-Gerhardt-Straße | ||
Münster, Stellmacherweg | ||
Münster, Roxel Bahnhof | ||
Münster, Stellmacherweg | ||
Münster, Pienersallee |