Lijn L Son en Breugel Gemeentehuis - Geldrop Ziekenhuis
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 11 feb 2024 om 15:30 (Een ov fan heeft pagina Lijn L Son en Breugel - Geldrop hernoemd naar Lijn L Son en Breugel Gemeentehuis - Geldrop Ziekenhuis)
Voormalige buurtbuslijn L | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Regio | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 augustus 1979 t/m 8 september 1985 |
Opvolger(s) | L |
Frequenties
| |
Spits | onregelmatig |
Dal | onregelmatig |
Avond | reed niet |
Zaterdag | onregelmatig |
Zondag | reed niet |
Lijn L reed van Son en Breugel naar Geldrop.
Dienstregeling
- De dienstregeling en route was er onregelmatig, de lijn reed soms ritten op zaterdag en de dienstregeling wisselde erg vaak.
Route, laatst bekende, ingaande 14 april 1980
Halte | ||
Son en Breugel, Gemeentehuis | ||
Brugel, Breughelplein | ||
Nederwetten, Hooidonk | ||
Nederwetten, Kerk | ||
Nuenen, Larikslaan | ||
Nuenen, Lindeboom | ||
Nuenen, Park | ||
Nuenen, Parkstraat | ||
Nuenen, Vallestap | ||
Nuenen, Meierijlaan | ||
Eeneind, Eeneind 47 | ||
Eeneind, Eeneind 69 | ||
Geldrop, Nuenenseweg 24 | ||
Geldrop, Heuvel | ||
Geldrop, Ziekenhuis |
Geschiedenis
Op 9 september 1985 wijzigde de route van deze buurtbuslijn en werd de buurtbus verlengd naar Best en ingekort tot Nuenen.
Op het verloren lijndeel Nuenen-Geldrop reed lijn 11