Lijn 9 Zutphen Station - Neede Busstation
Voormalige buslijn 9 | |
Vervoerder(s) | GTW (... - 1977), GSM (1977 - 1981) |
Regio | Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 31 mei 1981 |
Opvolger(s) | 55 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 9 reed van Zutphen via Warnsveld, Almen, Lochem, Barchem, Borculo en Reefhos naar Neede.
Dienstregeling
- Op zaterdag- en zondagochtend werd alleen gereden tussen Zutphen en Lochem met een frequentie van 1x per uur respectievelijk 1x per 2 uur. Tussen Lochem en Neede werd dan maar zeer beperkt gereden.
- 's Avonds werd onregelmatig gereden en reden de meeste ritten alleen tussen Zutphen en Lochem.
Route
Halte | ||
Zutphen, Station | ||
Zutphen, Overwelving | ||
Zutphen, Rijkenhagen | ||
Zutphen, Berkelsingel | ||
Zutphen, Watertoren | ||
Zutphen, Oude Begraafplaats | ||
Warnsveld, N.H. Kerk | ||
Warnsveld, Gerstekamp | ||
Warnsveld, Den Bouw | ||
Warnsveld, Rhienderinklaan | ||
Warnsveld, Hotel De Kap | ||
Warnsveld, Café Krijt | ||
Warnsveld, De Witte Smid | ||
't Waliën, Aytink | ||
't Waliën, 't Waliën | ||
't Waliën, Veldhuis | ||
't Waliën, Kruispunt | ||
De Boekhorst, Dennekamp | ||
De Boekhorst, Kasteel Boekhorst | ||
Klein Dochteren, School | ||
Klein Dochteren, Weg naar Wildenborch | ||
Lochem, Kerkhof | ||
Lochem, Rentmeestershuis | ||
Lochem, Café Bousema | ||
Lochem, Greutink | ||
Lochem, Nieuwstad | ||
Lochem, De Graafschap | ||
Lochem, Nieuwe Weg | ||
Lochem, Heide Mij. | ||
Lochem, Hotel Hoog Langen | ||
Dolle Hoed, Bergzicht | ||
Dolle Hoed, P.W. Jansenhuis | ||
Dolle Hoet, Witte Wijvenkuil | ||
Barchem, Woodbrookers | ||
Barchem, Hotel In de Groene Jager | ||
Barchem, Dennenlaan | ||
Barchem, De Viersprong | ||
Borculo, Beekvliet | ||
Borculo, De Prikke | ||
Borculo, Berkellaan | ||
Borculo, Bejaardencentrum | ||
Borculo, Kerkhof | ||
Borculo, Graaf Wichmanstraat | ||
Borculo, Veemarkt | ||
Borculo, Zuivelfabriek | ||
Reefhos, De Biel | ||
Reefhos, Menkhorst | ||
Reefhos, Reefhos | ||
Reefhos, Transformatorhuisje | ||
Neede, Kisveld | ||
Neede, Christelijke School | ||
Neede, De Huikert | ||
Neede, Bioscoop | ||
Neede, Oranjelaan | ||
Neede, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Tot en met 16 oktober 1976 werd 's ochtends in het weekend het gehele traject nog eenmaal per uur gereden.
Op 1 juni 1981 werd de mobilofoon in het vervoersgebied van de GSM doorgevoerd. Hierdoor kregen de meeste lijnen een nieuw nummer. Het traject tussen Zutphen en Neede ging over naar lijn 55. Één avondrit tussen Zutphen en Lochem kwam te vervallen.