Lijn 97 Doetinchem Busstation - Beek Kerk
Voormalige buslijn 97 | |
Vervoerder(s) | GVM |
Regio | Achterhoek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Midibus |
Periode | 23 mei 1993 t/m ... |
Voorganger(s) | 47 |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 97 reed van Doetinchem via Kilder en Loerbeek naar Beek.
Route
Halte | ||
Doetinchem, Busstation | ||
Doetinchem, Grutstraat (niet meer in 1995) | ||
Doetinchem, Worpplein (niet meer in 1995) | ||
Doetinchem, Sportpark Zuid | ||
Doetinchem, Wolborgenmate | ||
Doetinchem, Bastinglaan | ||
Doetinchem, Misset | ||
Doetinchem, Edisonstraat | ||
Doetinchem, Sikkeldreef Oost | ||
Doetinchem, Boekweitdreef | ||
Doetinchem, Kruidenlaan | ||
Doetinchem, Kersenbloesem | ||
Doetinchem, de Bongerd | ||
Doetinchem, Station De Huet | ||
Doetinchem, Tuincentrum (voorheen Molen) | ||
(stopt op verzoek) | ||
Kilder, Beekseweg | ||
Kilder, Groot Lobberikweg | ||
Loerbeek, Hendricksen | ||
Loerbeek, Ten Benzel | ||
Beek, Coöperatie | ||
Beek, Timmerfabriek | ||
Beek, Arnhemseweg | ||
Beek, Kerk |
Geschiedenis
Op 23 mei 1993 werd het lijnnummer 47 vernummerd naar 97. Voorts werd de bediening van het traject Doetinchem - Beek aangepast naar de vraag, het aantal ritten werd daartoe gereduceerd naar 4 per dag per richting. Alle ritten gingen echter wel weer als vaste bus rijden en hoefden niet meer gereserveerd te worden.
In de dienstregeling 1995/1996 was nog verder gesnoeid in de dienstregeling. Rond 07:35 reed één rit van Beek via De Huet (maar niet via de Misset) naar Doetinchem. Om 08:00 reed één retourrit van Doetinchem via de rechtstreekse route naar Beek. In de middagspits werd rond 16:10 één retourrit gereden en rond 17:10 nog éénnmaal terug naar Beek.